4/6 Śluby Pełne Inspiracji

by wtorek, 2 października, 2012
Nie będę pisać, że kocham vintage i boho, bo o tym wie każdy 😉 Ale napiszę, że kocham proste pomysły i kreatywne rozwiązania. A takich nie brakuje na tym ślubie! Które pomysły są warte uwagi? Które zainspirowały nas do kolejnych pomysł na sesje zdjęciowe? Zobaczcie!

* * *

Dodatnie elementu kolorystycznego do sukni nada jej indywidualności. Kolorowa szarfa to najprostszy sposób!

* * *

Woreczki z juty lub lnu możecie kupić, ale możecie również uszyć je same lub z pomocą Mamy lub Przyjaciółki! Będą doskonale nadawać się na opakowania na prezenciki dla gości.

* * *

Bufet ze słodkościami to już punkt obowiązkowy każdego wesela. Ale niech nie będzie one pełen ciast! Kupcie praliny, lizaki, cukierki, żelki!

* * *

Meble tworzące stylizację na weselu to najnowszy trend w USA. I to nie są tylko meble użytkowe, ale również dekoracyjne! Szuflady z kwiatami to jeden z najpiękniejszych pomysłów na dekoracje!

* * *

Ozdobione krzesła Nowożeńców ich imionami, albo tytułami Panna Młoda, Pan Młody to piękny sposób na wyróżnienie najważniejszych w tym dniu miejsc.

* * *

Kwiaty w puszkach to klasyka stylu boho! UWIELBIAM!

* * *

Najprostsze meble, jak ławki ogrodowe będą zupełnie inaczej wyglądać, jeśli ozdobicie je girlandami ze wstążek.

* * *

Jeśli nie możecie zorganizować ślubu w plenerze, warto zastanowić się nad rozstawieniem w ogrodzie namiotów, pod którymi goście będą mogli chwilę odpocząć w trakcie szampańskiej zabawy.

* * *

Stolik od maszyny znajdziecie się w dom każdej Babci! Wykorzystajcie go do dekoracji!

* * *

Jeśli macie stare koła od wozów drewnianych udekorujcie je paprociami i słoiczkami z kwiatami oraz świecami.

* * *

Takie szyldy są nie tylko piękne! Są przede wszystkim wzruszające! Jak je wykonać! W markecie budowlanym kup płytę pilśniową i dotnij ją w domu na pożądany kształt. Kup szablony literek, spraj w wybranym kolorze i już!

* * *

Tablice szkolne doskonale sprawdzą się, jako medium informacyjne dla gości.

* * *

Nie musicie mieć na weselu kultowych krzeseł Phillipa Starcka 😉 Drewniane ławki mogą być równie zjawiskowe!

* * *

Wianki ze świeżych, polnych i ogrodowych roślin warto przygotować samodzielnie. To ogromna oszczędność pieniędzy!

* * *

Kolorowe kotyliony doskonale ozdobią obrusy i krzesła.

* * *

Nie chcecie wydawać pieniędzy na druk kart menu dla każdego gościa? Znajdźcie stare, szklane drzwi i specjalnym flamastrem do pisania na śliskich powierzchniach wypiszcie je 🙂

* * *

Huśtawki, hamaki i inne atrakcje na dworze świetnie się sprawdzą, jeśli na przyjęcie zaproszone są również dzieci. Warto je również udekorować.

* * *

Koronkowe obrusy od Babci, lniane bieżniki! Pamiętaj, że przy tego typu przyjęciach stoły nie muszą być idealnie takie same! Ba! Znacznie ciekawiej wyglądają one, gdy każdy jest inaczej ozdobiony!

* * *

Nawet stara łódka zasługuje na odpowiednią oprawę florystyczną!

* * *

Stanowiska z zimnymi napojami to doskonały pomysł na upalne dni. Możecie wykorzystać stare, cynowe balie, wanny lub misy.

* * *

Drogowskazy z ręcznie wypisanymi miejscami nadadzą przyjęciu niepowtarzalnego uroku.

zdjęcia: WEDDING CHICKS