4/9 Śluby Pełne Inspiracji

by wtorek, 10 kwietnia, 2012
No w końcu chyba wiosna zawitała na dobre! Miejmy nadzieję! Chociaż, ja doskonale pamiętam, że w zeszłym roku, podczas pierwszego majowego weekendu, padał śnieg 🙂 To tak, ku przestrodze! Liczę jednak, że taka sytuacja już się nie powtórzy i dla tych wszystkich, którzy swój ślub zaplanowali na majówkę, piękny, angielski, pastelowy i kwiatowy ślub. Klasa sama w sobie. Wyważona stylizacja, perfekcyjnie dobrane kolory. Co nas zainspirowało?

* * *

Druhny w zwiewnych kreacjach zdobionych pastelowymi wzorami.

* * *

Panna Młoda w idealnej sukni. Biel kreacji została podkreślona pastelowym bukiet z różnorodnych kwiatów.

* * *

Niskie kompozycje kwiatowe na stołach – to zawsze się sprawdzi! Nie przeszkadza gościom siedzącym naprzeciwko siebie w swobodnej konwersacji. I nie mogę nie zauważyć, że są tu zastosowane moje ukochane, różnorakie naczynia – kieliszki, filiżanki i słoiczki.

* * *

Odpowiednio dobrana kolorystycznie papeteria jest jednym z najprostszych i najtańszych sposobów na nadanie odpowiedniego charakteru ślubowi i przyjęciu weselnemu.

* * *

Tort nie mógł nie być pastelowy! Słodki, uroczy i idealnie pasujący kolorami do otaczających go kwiatów. Zwracam jednakże przede wszystkim uwagę na ogromny wieniec wiszący nad stołem ze słodkościami.

* * *

Do pastelowych kolorów, czerń nie pasuje. Jest zbyt agresywna. Dlatego Pan Młody, jak i jego drużba mieli garnitury w kolorze stalowym. Wszelkie odcienie szarości doskonale komponują się z pastelowymi, ciepłymi barwami.

* * *

Wybierając salę weselną, zwróćcie uwagę nie tylko na menu i wystrój, ale również oświetlenie. Ma ono niesamowite znaczenie podczas przyjęcia weselnego. W USA istnieją wyspecjalizowane firmy, które zajmują się wyłącznie organizacją oświetlenia podczas ślubu i wesela.

zdjęcia: PASSO DOUBLE


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *