6/6 Podziękuj gościom z WESELIANA.PL

by środa, 12 września, 2012
Podziękowania dla gości weselnych są obowiązkowym elementem planowania ślubu. Jest to nie tylko ładny i efektowny element dekoracji stołu, ale przede wszystkim miły gest skierowany do gości. Nierzadko prezencik pełni również funkcję użytkową i jest jednocześnie winietką. Z radością stwierdzam, że zwyczaj ten przyjął się w Polsce bardzo chętnie, a pomysłowość w podarunkach dla gości jest oszałamiająca 🙂

Chciałam zaprezentować Wam dziś ciekawą ofertę podziękowań dla gości, którą znajdziecie w sklepie WESELIANA. Ogromny wybór wzorów i kolorów. Małe pudełeczka, które doskonale nadają się do umieszczenia w nich tradycyjnych, włoskich migdałów albo czekoladek, pralin lub maleńkich pierniczków. Kolor pudełeczek można indywidualnie dopasować do kolorów Waszej stylizacji. Szczególnie zwracam uwagę na pudełeczka z kształcie krzesełek oraz motylków, w oparcie których wkłada się winietkę. I tym sposobem mamy 2w1! Podziękowania i winietka – to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również miejsca na stole!

Poza pudełeczkami w sklepie WESELIANA zauroczyły mnie maleńkie słoiczki z miodem 😉 Idealne na jesienne śluby. Rustykalne i słodkie! Jak miodowy miesiąc! Oferta sklepu oszałamia ilością produktów. Poza upominkami dla gości znajdziecie w nim podziękowania dla rodziców, dekoracje stołowe, lampiony, serwety, świece, balony i wszystko co potrzebne jest, aby samodzielnie udekorować miejsce zaślubin i wesela. Ceny bardzo przystępne, a ogromna różnorodność oferowanych produktów jest gwarancją, że wszystkie dekoracje i cała stylizacja będą tworzyć spójną całość. Polecam!

zdjęcia: WESELIANA.PL