1/7 Najromantyczniejszy ślub z Anglii

by poniedziałek, 17 czerwca, 2013
Czy ja Wam już pisałam, że kocham romantyczne śluby? Koniecznie angielskie? Chyba pisałam 😉 I to nie raz! Romantyczne angielskie filmy są najlepszą inspiracją dla takich realizacji! Więcej pomysłów na filmowy ślub znajdziesz na stronie: https://primemovies.pl/

Każdy ślub z wysp, który jest w romantyczno-boho-vintage stylizacji zachwyca mnie i zdobywa tytuł najpiękniejszego. Ale ten jest naprawdę najpiękniejszy! Nie mogę oderwać oczu od stylizacji Panny Młodej, kolorów i detali! Zacznijmy od stylizacji – każdy kto czytał lub oglądał Dumę i Uprzedzenie lub Rozważną i Romantyczną od razu skojarzy Pannę Młodą z arystokratkami znanymi z kart powieści lub ekranizacji filmowych.

Koronkowa suknia w kolorze starej bawełny, szpilki w kolorze brudnego różu, ozdoba we włosach rodem z Wielkiego Gatsby’ego i przepiękny szal sukni wiązany na plecach. Pięknie, skromnie, z rozpuszczonymi włosami! Zjawiskowa PM, która dobrała do swojej stylizacji pastelowy bukiet z róż i miękkich liści starca. Kolorem, który pojawia się w tej palecie barw jest również złoto. Zaskakujące połączenie? Złoto i pudrowy róż? Niekoniecznie 😉 Tę samą paletę zastosowaliśmy w czasie realizacji sesji dla Macieja Zienia i pracowni krawieckiej Zaremba. Jak widać intensywne złoto stanowi piękne tło dla delikatnych pasteli! Nie bójcie się takich połączeń! A, jak podobają Wam się detale? Nazwy stolików oznaczone grafikami w starym stylu? Czy gigantyczny, świecący napis LOVE? Czy papierowe serwetki z których zrobiono girlandy zawieszone pod sufitem? Albo szklane wazony wypełnione mchem? Cudownie!

 

 

zdjęcia: DASHA CAFFREY
Tagi: , Kategoria: 0