3/5 DETAL I KOLOR

by piątek, 1 lutego, 2013
Jeśli szukacie inspiracji kolorystycznej i stylistycznej na swój ślub mam dla Was przepiękny lookbook WEDDING STAR w palecie fioletów, granatu i srebra. Fiolet od kilku sezonów jest bardzo popularny na ślubach na całym świecie i z przyjemnością obserwuję kolejne jego połączenia z innymi barwami. Był już fiolet z różem, czerwienią, pomarańczą oraz zielenią. Dziś mam cudny mix z granatem i srebrem. Pozornie trzy zimne kolory, ale razem tworzą eleganckie trio! Jakie elementy proponuje WEDDING STAR w tej stylizacji? Zobaczcie poniżej.

* * *

Pierwsze pytanie, które pojawia się przy każdej planowanej palecie – jakie kwiaty? W fiolecie i granacie jest wbrew pozorom ciekawy wybór – przede wszystkim pokazane poniżej hortensje, poza tym ostróżki, eustomy, storczyki.

* * *

Granat i fiolet doskonale komponują się z czystą, śnieżną bielą. Są to czyste, krystaliczne kolory i lepiej połączyć je z bielą, niż z ecru.

Doskonale pasuje do nich szkło – białe, niebieskie, zielone.

* * *

Miniaturowe klateczki są takie słodkie! Można zamówić je w WEDDING STAR już od 4$ za sztukę. Wystarczy na dnie położyć nieco mchu lub chrobotka a na nim umieścić wybrane kwiaty! CUDEŃKO!

* * *

Korki do butelek mogą być pięknym prezentem dla gości. A jeśli mają one kształt motylka, to będą również piękną dekoracją wesela. Dostępne w sklepie już od 2,48$ za sztukę.

* * *

Szklane kule na świece i kwiaty ozdóbcie motylami z piór w kolorach niebieskim, fioletowym, granatowym i turkusowym. Będą zjawiskowo wyglądać przymocowane do drzew wokół obiektu weselnego. Szklane bańki w cenie od 6,99$ za sztukę.

* * *

Zdjęcie po lewej u góry – figurka splecionych ptaszków – 39,98$.

Zdjęcie po prawej u góry – klosik na małe słodycze – cena od 4,25$ za sztukę.

Zdjęcie po lewej u dołu – pomander z papierowych kwiatów – cena od 8,98$ za sztukę.

Zdjęcie po prawej u dołu – łopatka do tortu (w komplecie z nożem) – 29,98$.

* * *

Nie żałujcie motylków! Im więcej, tym lepiej! Dekoracyjne wachlarze to nie tylko piękny prezent dla gości, ale również bardzo przydatny, szczególnie w upalne dni! Cena 1,78$ za sztukę.

* * *

Zaaranżujcie na swoim ślubie stoły i kąciki. Mogą być ze słodyczami, napojami, pamiątkową księgą. Goście będą z ciekawością je odwiedzać!

zdjęcia: WEDDINGSTAR/ wpis sponsorowany
Tagi: No tags Kategoria: DETAL I KOLOR 0