3/6 Uff, jak gorąco!

by wtorek, 13 sierpnia, 2013
Co prawda od początku tego tygodnia nie jest już tak makabrycznie gorąco, ale uśmiechnięte pogodynki zapowiadają powrót afrykańskich upałów. I to już od czwartku. A, że w Polsce w czwartek wypada święto, odbędzie się zapewne wiele ślubów. Podobnie, jak w piątek i weekend. Zatem, jeśli nie chcecie, aby Wasi goście narzekali na upał, gorąc, skwar i niewydolną klimatyzację, warto jeszcze pomyśleć o chłodzących niespodziankach i atrakacjach. Szczególnie, że trzeba pamietać o tym, że goście odświętnie ubrani mogą naprawdę ciężko znosić upały. Warto zadbać zatem o ich komfort na ślubie i weselu. Oto garść pomysłów, jak ochłodzić ślub i wesele w gorące, wakacyjne dni!

* * *

Uwielbiam ten patent! Stara łódź wypełniona lodem (można go bez problemu kupić w większych ilościach w hurtowniach lub sklepach typu Makro), a w nim butelki i puszki z napojami. Warto zadbać o otwieracze do kapsli, które przywiązać należy na sznurkach do łódki, aby się nie zgubiły 🙂

* * *

Zimne ręczniki. Pozawijane w ruloniki, schłodzone w zamrażarce będą wybawieniem w upalne dni!

* * *

Wachlarze – możecie z powodzeniem wykonać je sami. Doskonały pomysł na bezszelestne ochłodzenie np.: w czasie uroczystości zaślubin.

* * *

Zimne napoje w ozdobnych słojach. To również klasyka letnich przyjęć. Mnie zachwyciły słoje z kranikami na ślubie Ani i Wawrzyńca, który pokazywałam Wam kilka dni temu. Dla przypomnienia TU.

* * *

Woda w sprayu – idealna, aby odświeżyć twarz, nawet pod makijażem.

* * *

Schłodzone soki w formie lodów. Pamiętajcie, aby do każdego dołączyć serwetkę.

* * *

Kostki lodu w dniu ślubu mogą być tylko w takim kształcie 😉

* * *

Napoje tradycyjnie podawane jako gorące, w upalne dni podajcie koniecznie w wersji na zimno. Kawa czy herbata doskonale ugaszą pragnienie.

* * *

Wiatrak z iphonem czy iphone z wiatrakiem?

* * *

Parasolki to niezbędny detal na ślubach plenerowych. Osłaniają od słońca, ale i tworzą piękną scenografię!

* * *

Spersonalizowane wachlarze z planem uroczystości na ślub lub kartą menu na wesele. 2w1! To lubimy!

* * *

Papierowe wachlarze bez problemu kupicie na aukcjach internetowych lub w azjatyckich centrach handlowych.

* * *

Buteleczki z małymi atomizerami to doskonały pomysł do kącików wypoczynkowych, gdzie goście mogą spryskać ramiona i dłonie.

* * *

Zimne breloczki! Kolejny pomysł na 2w1! Pamiątka i praktyczny gadżet. Breloki wypełnione są żelem, który chłodzi się w lodówce.

* * *

Lody, lody dla ochłody! Gwarantujemy zbyt i mnóstwo uciechy 🙂

zdjęcia: PINTREST