5/6 TRENDY 2014

by wtorek, 23 kwietnia, 2013
zdjęcie: Rami Kadi

Sezon ślubny 2013 dopiero się rozpoczął, a projektanci są już myślami wiele miesięcy do przodu w 2014 roku. Co będzie modne w następnym sezonie? Czego będzie można spodziewać się w modzie ślubnej? Oto kilka przewidywanych trendów 2014.

* * *

TYŁ SUKNI

Paradoksalnie powinien mieć mniejsze znaczenie przy wyborze sukni. Przecież najważniejszy jest przód, który eksponuje urodę Panny Młodej. A jednak nie. Już w tym sezonie widać mnóstwo sukni, których najważniejsze elementy zdobnicze znajdują się właśnie z tyłu sukni. Trend ten jest już obecny, szczególnie w kolekcjach izraelskich projektantów. Przypomnijcie sobie ich zachwycające suknie ślubne z imponującymi detalami na plecach. Tył sukni, to nie tylko plecy, ale również spódnica. Najczęściej bardzo widowiskowa, wielowarstwowa, ozdobiona kaskadą tkanin. Mój typ!

zdjęcie: Elizabeth Messina

* * *

GUZICZKI

Guziczki, jako ozdoba sukni ślubnej? To coś nowego! Od wielu lat, guziczki były małe, ukryte w połaciach sukni i praktycznie całkowicie zamaskowane. Czy w nadchodzącym sezonie, duże guziki – z masy perłowej lub obciągnięte tkaniną lub koronką staną się hitem? Zobaczymy!

zdjęcie: materiały prasowe Francesca Miranda

* * *

RETRO FASON

Przyznam, że jestem zakochana w tym fasonie! Może dlatego, że uwielbiam przełom XIX i XX wieku w modzie i sztuce. Oglądacie serial Downton Abby? Uwielbiam modę z tamtego okresu! Podkreślająca figurę, ale pełna godności. Kobieca i niezwykle dopracowana. I te detale! Koronki, sznury pereł i haftowane zdobienia TO JEST TO! Z jednej strony prostota kroju, z drugiej niesamowite bogactwo zdobień!

zdjęcie: materiały prasowe Johanna Johnson

* * *

PRINTS

Moda na printy dotarła również do mody ślubnej. To bardzo ekstrawagancka propozycja, ale za to niezwykle ciekawa! Motywy florystyczne lub nieregularne plamy kolorów w sukniach ślubnych to całkowita nowość!

zdjęcie: materiały prasowe Douglas Hannant

* * *

KORONKA

Niezmiennie i ciągle będzie to jedna z najważniejszych ozdób sukni ślubnych. Imponujące koronki będą nadal królować! Szczególnie w nowych wydaniach. Wczoraj pokazałam Wam zdjęcia z pokazu Marchesa z koronkową baskinką, która mnie totalnie urzekła!

zdjęcie: materiały prasowe Monique Lhuillier

* * *

Tagi: Kategoria: TRENDY 2014 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *