6/6 WHITE TEAM

by wtorek, 23 kwietnia, 2013
WHITE TEAM to grupa fotografów, florystów, stylistów i makijażystów zajmujących się zawodowo branżą ślubną. Nasza grupa powstała z inicjatywy bloga BRIDELLE.PL podczas realizacji sesji dla magazynu BRIDELLE ONLINE.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie i realizację sesji zdjęciowych produktów związanych z branżą ślubną. Nasi Klienci to producenci mody ślubnej i dodatków, salony mody ślubnej, sale, lokale i obiekty organizujące przyjęcia weselne. Nasze realizacje możecie obejrzeć min.: w magazynie BRIDELLE ONLINE. Stworzyliśmy wiele look booków oraz sesji stylizacyjnych dla salonów sukien ślubnych oraz produktów związanych z branżą.

Jeśli szukasz ekipy, która przygotuje stylizacje, zajmie się wynajmem i dekoracją obiektów, zatrudnieniem modelek i przygotowaniem scenografii napisz do nas luxe@briluxe.pl lub info@whiteteam.pl

Po sesjach zdjęciowych często wyprzedajemy użyte w realizacjach przedmioty – suknie, buty, dodatki, biżuterie i dekoracje. Aktualnie dostępne przedmioty znajdziesz, klikając TU.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

* * *

inne16

inne15

inne17

inne8

inne18

zdjęcia: ROBERT PRZEPIÓRKA dla BRIDELLE ONLINE WEDDING MAGAZINE
Tagi: Kategoria: WHITE TEAM 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *