3/5 Stylistyczna inspiracja – skórzana kurtka do ślubu

by środa, 19 marca, 2014
Paulina / LOVEMYDRESS.PLNie trzeba być rockmanką ani zapaloną motocyklistką, aby pozwolić sobie na skórzaną kurtkę do ślubu. To rozwiązanie zdobywa coraz większe rzesze swoich fanek, także w Polsce.

Nic dziwnego: jest nowoczesne i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego bolerka, w którym późną jesienią może być za zimno oraz ślubnego futerka, na które jest jeszcze za ciepło.  A do tego taka kurtka idealnie pasuje do każdego fasonu sukni ślubnej, niezależnie czy jest to księżniczka (kurtka wówczas powinna kończyć się w pasie), syrena czy ma klasyczny fason o linii A. Świetnie komponuje się z woalką (w wydaniu rockowym), ale także tradycyjnym welonem czy ślubną opaską (dla miłośniczek stylu boho).

Choć najczęściej spotykamy ją w czarnym kolorze, to nie jedyna obowiązując barwa.. Skórzana kurtka do ślubu może być brązowa, biała (wersja tradycyjna), niebieska, czerwona…  Doskonale więc dopasuje się do Twojego charakteru i motywu przewodniego ślubu.

I ma jeszcze jedną zaletę: nie jest jednorazowego użytku. Po ślubie z pewnością będziecie ją jeszcze długo nosić.

REKLAMA

aaronsnowphotography.com_

Alison-Conklin-Photography

cassidybrooke.com_

EE-Photography

Ely-Fair-Photography

Emilia Góralska dla Lovemydress.pl

Fashionista.com

zdjęcia: 1. aaronsnowphotography.com, 2. Alison Conklin Photography, 3. cassidybrooke.com, 4. EE Photography, 5. Ely Fair Photography, 6. Emilia Góralska dla Lovemydress.pl, 7. fashionista.com

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *