3/6 Najpiękniejsze dekoracje stołów 19

by czwartek, 2 stycznia, 2014
Czy wiecie, że już przybywa nam dnia? 🙂 A to oznacza, że niedługo będzie już wiosna! I zaczną kwitnąć bzy, konwalie, tulipany i magnolie! Chyba jednak za bardzo rozpędziłam się 😉 Ale ja, zapewne, jak i wiele z Was kocha kwiaty i kolory i też pewnie czekacie na nadejście cieplejszych miesięcy. Osoby planujące swój ślub, który odbędzie się wiosną, latem i jesienią 2014 niech zobaczą, jakie propozycje dekoracji stołowych mamy dziś dla Was.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam dekoracje, które ustawione są na różnych wysokościach. To dodaje całości lekkości. Dzięki takiemu zabiegowi kompozycja jest dużo ciekawsza. Warto zastosować rozwiązanie widoczne na zdjęciu poniżej. Trzy poziomy dekoracji nie zabierają wbrew pozorom dużo miejsca!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolejna propozycja na różne poziomy dekoracji. Kwiaty ustawiono w niskich, prostych naczyniach, a ponad nimi na dwóch poziomach świece w szklanych świecznikach. Doskonały pomysł na stoły w każdym stylu. Warto zadbać o kwiaty w palecie ombre, aby nadać całości jeszcze bardziej interesujący charakter.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Nikt chyba nie miał wątpliwości, że wybiorę tę kompozycję. Cudowne pastelowe kolory! Moje ukochane połączenie różu z żółtym i cudowne przełamanie okrągłej bryły przez wystające tulipany, których świeża zieleń liści nadała całości obłędny wygląd!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Mój ulubiony styl. Połączenie vintage i francuskiego shabby. Posrebrzane srebro pięknych postumentów i kilka gatunków róż w wielu odcieniach różu. LOVE IT!

zdjęcia: PINTREST