6/7 WASZE ŚLUBY Ewa i Mateusz I

by poniedziałek, 13 października, 2014
Jeśli lubicie śluby z nutką nonszalancji, boho stylu i brytyjskiego szyku, to ten post jest właśnie dla Was! Przepiękny, lekki, bardzo wdzięczny ślub Ewy i Mateusza na długo zapadanie w naszej pamięci 🙂 Dlaczego? Z wyżej wymienionych powodów 🙂 I z jeszcze jednego powodu! Sukni i całej stylizacji Panny Młodej. Ewa miała na sobie oszałamiającą kreację Jenny Packham, którą dopełniła piękną opaską i obłędnymi butami! To jedna z najpiękniejszych Panien Młodych, które widziałam w tym roku! Rewelacyjna fryzura, piękny makijaż i ta suknia! I bukiet z pastelowych kwiatów! Przepięknie! Ślub i wesele tej niezwykle stylowej Pary odbyły się w Niepołomnicach. Zabytkowe wnętrza Zamku Królewskiego zostały pięknie udekorowane wysokimi kompozycjami z pastelowych kwiatów oraz dodatkami z mchu. Na gości czekały cudne winietki przymocowane do doniczek z sukulentami! Kameralne przyjęcie na niewiele ponad 50 osób zostało perfekcyjnie zaplanowane i zrealizowane. Od detali, np.: słodkiego bufetu, planu stołów, słodkości w wersji mini nie można oderwać wzroku! Jedną z niespodzianek był… pokaz średniowiecznej walki! Rycerze w zbrojach to była nielada atrakcja dla gości. Klasa i styl!

* * *

Ewa i Mateusz – Bardzo dziękujemy ekipie z Zamku Królewskiego w Niepołomicach, z Sabiną Biernat i Marzeną Majewską na czele, grupie Double Wings za wspaniałą zabawę, Dorocie Rusiniak wraz z całym sztabem ludzi z pracowni florystycznej Niezłe Kwiatki, Mietkowi Małkowi za uchwycenie wszystkich niezapomnianych chwil, Krakowskiemu Barmanowi – Mateuszowi Piechnikowi za zorganizowanie baru oraz najlepsze drinki i koktajle, firmie Famiga za zapewnienie atrakcji wszystkim poniżej 8 roku życia, Andrzejowi Bielakowi z zakładu Inne Obrączki za stworzenie jedynych w swoim rodzaju obrączek z naszymi liniami papilarnymi oraz na koniec (najlepsze na koniec) Joannie Jawor oraz Ani Ślusarczyk za przygotowanie wszystkich Pań (i Panów) do naszego Wielkiego Dnia 🙂

Jeśli chcecie poznać firmy z którymi Ewa i Mateusz współpracowali przy organizacji swojego ślubu, wystarczy, że klikniecie na ich nazwy na liście poniżej.


* * *

PALETA KOLORÓW

 pistacja szary paleta.ecru pudrowy lawenda

NOWOŻEŃCY: Ewa i Mateusz

DATA ŚLUBU: 30 sierpnia 2014

WESELE: ZAMEK KRÓLEWSKI / Niepołomice, woj. małopolskie

SUKNIA: Esme Jenny Packham / THE WEDDING CLUB

śTREN: Renata Bujarczyk/ RENBUJ

BUTY: Sakura Marlene Ivory / HARRIET WILDE

FASCYNATOR: HALO & CO

TOREBKA: VINTAGE STYLER

KOLCZYKI: VINTAGE STYLER

FRYZURA: ANNA ŚLUSARCZYK

MAKE UP: JOANNA JAWOR

SUKNIE DRUHEN: MONSOON

FLORYSTYKA: Dorota Rusiniak / NIEZŁE KWIATKI

KOSZULA I SMOKING: T. M. LEWIN

ZAPROSZENIA: DECORIS

NAKLEJKI NA SŁOICZKI ZE SŁODKOŚCIAMI: NA MASZYNIE

MUZYKA: DOUBLE WINGS

TORT: SŁODKI WIERZYNEK

BARMAN: Mateusz Piechnik / KRAKOWSCY BARMANI

FOTOGRAFIA: MIETEK MAŁEK

* * *

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

REKLAMA

zdjęcia: MIETEK MAŁEK
Tagi: Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *