5/7 Najpiękniejsze dekoracje stołów 27

by poniedziałek, 13 października, 2014




W dzisiejszym odcinku cyklu, znajdziecie bardzo ciekawe propozycje kompozycji kwiaty+świece. Wg mnie świec nigdy nie jest za dużo 😉 Lubię ich nastrojowe światło. Lubię zdjęcia z wesela wyłącznie z oświetleniem świec, które dodają fotografiom lekkości. Romantyczne, nowoczesne i eleganckie propozycje połączenia dekoracji kwiatowych i świec, świeczników czy latarenek, znajdziecie poniżej. Warto zainwestować w dekoracje na stołach, kosztem np.: alkoholu. Pamiętajcie, aby zachować najwyższe środki bezpieczeństwa! Świece muszą być umieszczone w takich pojemnikach, świecznikach, latarenkach, które zabezpieczają przed poparzeniem lub pożarem. Warto wybierać świeczniki w których można umieścić świece na wodzie, albo wysokie naczynia w których mieści się cała świeca, albo zamykane latarenki, które są zdecydowanie najbezpieczniejsze.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Wianek z kwiatów dookoła świecznika to zawsze świetny pomysł na dekorację! 2w1 – jedna dekoracja, ale za to dwupoziomowa! Dzięki temu na niewielkich stołach można zaoszczędzić sporo przestrzeni.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Do szaleństwa kocham połączenie hortensji, róż i storczyków! Majestatyczna kompozycja w szklanym wazonie perfekcyjnie wkomponowana została w elegancką stylizację przyjęcia. Świece w niższych świecznikach dodały całej aranżacji blasku.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolejna propozycja wkomponowania świeczników w kwiaty. Piękna dekoracja, która sprawdzi się zarówno na okrągłym, jak i prostokątnym stole.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Tafle lustrzane to niezastąpiony detal na stole weselnym! Postawiona na niej kompozycja oraz świece nie tylko odbijają światło, ale również wydają się większe.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

W kompozycję kwiatową można również wpleść latarenkę! Ten pomysł szczególnie mi się podoba! Latarenki są najbezpieczniejszym miejscem dla palących się świec! Poza tym latarenki są bardzo dekoracyjne – mają ciekawe kształty i zdobienia i wystarczy jedna na stół, aby nadać charakter całości.

zdjęcia: PINTEREST





Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *