3/8 WASZE ŚLUBY Ania i Marcin I

by poniedziałek, 4 sierpnia, 2014
W ten wieczorny, gorący wieczór, zapraszamy Was na romantyczny ślub ślicznej Ani i Marcina. Przepiękna realizacja w naszych ulubionych kolorach! Cudna Panna Młoda w pięknej sukni. Bukiet z peoniami w roli głównej. Urokliwe detale – papeteria, przestrzenny napis na torcie, tort ozdobiony świeżymi peoniami, kokardy na krzesłach w kolorze brudnego różu. Stylizacja Panny Młodej fantastycznie pasowała do jej osobowości i uroczego uśmiechu. Widać, że Ania rewelacyjnie czuła się w swojej sukni ślubnej! Kobiece przygotowania w otoczeniu najbliższych. Wzruszająca uroczystość zaślubin. I szalone wesele. Zachwycające i pełne emocji zdjęcia Pary Młodej z ich Bliskimi – Rodzicami i Dziadkami. Wzruszyłam się patrząc na nie 🙂 A na deser – smakowity i słodki, jak Ania plener! Ale myli się ten, kto sądzi, że było tylko słodko! Było też…, ale to już sprawdzicie sami w 4. części! Zapraszamy!

* * *

Ania – Moje rady dla przyszłych Panien Młodych:

1. Mimo długich i szczegółowych przygotowań i starań o każdy detal, tego dnia liczyły się dla nas tylko emocje i cudowne chwile. Ten dzień był naprawdę magiczny.   

2. Zwróćcie uwagę na spójność wszystkich elementów i detali.

3.  Zwróćcie uwagę na zaufanych podwykonawców, którzy podzielają Waszą wizję.  To bardzo cenne móc być tego dnia spokojnym o to, że cokolwiek zrobią będzie takie jak sobie wymarzyliście.

4. Planujcie dokładnie i szczegółowo ale w dniu ślubu porzućcie już myśli o detalach – po prostu cieszcie się tym dniem – bardzo szybko mija.

Linki do kolejnych części znajdziesz poniżej.

Jeśli chcecie poznać firmy z którymi współpracowali Ania i Marcin, wystarczy, że klikniecie na nazwę firmy znajdującą się na liście poniżej.

* * *

PALETA KOLORÓW

ciemny róż złoto granat biel amarant

NOWOŻEŃCY: Anna i Marcin

DATA ŚLUBU: 21 czerwca 2014

ŚLUB:  Gniezno

WESELE: Hotel Andersia / Poznań

SUKNIA: White One – Noray / SALON MADONNA Warszawa

BUTY: ALBERTO ZAGO for PRIMA MODA

KOLCZYKI: APART

MAKIJAŻ & FRYZURA: Katarzyna Polak / ATELIER NOIRE

FLORYSTYKA: KWIATY I MIUT

GARNITUR, KRAWAT: VISTULA

KOSZULA: WILSOOR

SPINKI: YES

BUTY PANA MŁODEGO: KAZAR

ZAPROSZENIA, PLAN STOŁÓW, WINIETKI: HELLO PRINTS

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI, KSIĘGA GOŚCI, PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW: DECORISUS

MUZYKA: DJ JERZMAN

TORT: CUKIERNIA SOWA

FOTOGRAFIA: BIELINSCY.PL

* * *

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

ZOBACZ CZĘŚĆ 3

ZOBACZ CZĘŚĆ 4

REKLAMA

zdjęcia: BIELINSCY.PL
Tagi: Kategoria: WASZE ŚLUBY 0