4/5 Suknie ślubne Desirer 2015

by środa, 12 listopada, 2014
Najnowsza kolekcja ATELIER DESIRER Desirer 2015 to proste, kobiece sylwetki utrzymane w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym, kobiecym stylu. Kampania wizerunkowa kolekcji jest wyjątkowa, subtelna i zmysłowa. Autorem kolekcji jest projektantka Sylwia Kopczyńska, która od kilku lat prowadzi autorskie Atelier.

Kolekcja Desirer 2015 to 40 modeli sukien ślubnych w różnych fasonach. Oprócz standardowych modeli, w kolekcji odnajdziemy bardziej śmiałe  i nowoczesne propozycje. Projektantka w genialny sposób łączy współczesne trendy, proste formy w bardzo kobiecym i delikatnym ujęciu. W kolekcji odnajdziemy suknie z wykorzystaniem m.in.: tiulu, koronki francuskiej czy gipiury.

Projektanta, zaznacza że każdy model, można dowolnie zmieniać na życzenie klientki. Suknię z dołem tiulowym, można zamienić na suknie z dołem ruchomym, odpinanym. Suknię z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami, może dodatkowa mieć dopasowaną koronkowa górę, zarówno z koronki francuskiej jak i gipiury francuskiej.

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji Desirer 2015. Suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą celtycką. Kolekcja już jest dostępna w ATELIER DESIRER!

Facebook DESIRER

Atelier Desirer

al. Jana Pawła II 45 a ,lok 51 a

Pasaż Muranów 1 piętro, Warszawa

Tel. 606 731 355

O MARCE: Atelier DESIRER działa od 2008 roku. Do 2011 roku marka głównie opierała się na zagranicznych kolekcjach: włoskich, hiszpańskich, amerykańskich projektach. Jednak większość tych modeli na prośbę moich klientek ulegała mniejszym bądź większym metamorfozom. Kobiety poszukiwały czegoś oryginalnego, niesztampowego. Poszukiwały projektu wyróżniającego się spośród innych, projektu podkreślającego ich kobiecość z uwzględnieniem ich osobowości. W oparciu o sugestie i zapotrzebowania kobiet projektantka Sylwia Kopczyńska stworzyła 3 autorskie projekty, które zostały pozytywnie przyjęte przez przyszłe Panny Młode. Do produkcji swoich sukien stosuje tkaniny zarówno naturalne, jak i syntetyczne wysokiej jakości.

REKLAMA

zdjęcia: materiały prasowe

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *