4/9 Aranżacje weselne 5

by piątek, 21 lutego, 2014
Dziś uwagę poświęcimy głównie stołom. Ciekawe rozwiązania na same stoły, które wcale nie muszą być stołami i na ich dekoracje. Szczególnie polecam Wam ostatni, 50. pomysł 🙂 Jest naprawdę kapitalny! Poza tym zwracam uwagę na stoły i krzesła nie do pary, które warto mieć na weselu, które odbywa się w ogrodzie.

REKLAMA

* * *

41.

Kiedy nie ma stołów, można użyć… stare skrzynie i kufry 😉 Pomysł kapitalny na niezobowiązujące przyjęcie w stylu garden party.

* * *

42.

Polecam z całego serca samodzielne przygotowanie podziękowań dla gości. Mogą to być np.: własnoręcznie przygotowane przetwory.

* * *

43.

Stołowy misz-masz. Coraz częściej spotykane rozwiązanie. Połączenie stołów okrągłych i  podłużnych na weselu.

* * *

44.

Szklane bańki ze świecami i kwiatami to stary, ale zawsze modny sposób na udekorowanie przestrzeni. Zdecydowanie polecam!

* * *

45.

Jeśli obiekt w którym odbywa się Wasze wesele ma ładne, drewniane stoły, to zastanówcie się, czy warto je zakrywać obrusem? Naturalne drewno doskonale będzie kontrastować z białymi talerzami i dodatkami.

* * *

46.

Boska kurtyna! Może ona stanowić jedyną scenografię miejsca przyjęcia, bo dzięki swojej monumentalności nadaje charakter całemu pomieszczeniu.

* * *

47.

Różnorodne, jeśli chodzi o formę, ale o wspólnym mianowniku kolorystycznym i stylistycznym dodatkami na stoły. Dzięki różnorodności, przełamujecie monotonię na stołach, których zazwyczaj jest kilka do kilkunastu.

* * *

48.

Podstawki z książek to świetny pomysł na podwyższenie kompozycji.

* * *

49.

Stara komoda to idealny pomysł na bar! Czyż nie jest imponujący?

* * *

50.

Absolutnie genialny pomysł na wykorzystanie owoców! Zróbcie z nich… obrus 🙂 Warto wcześniej przygotować konstrukcje z minimalnym rantem, tak aby owoce nie mogły się przesuwać. Ale genialne w swej prostocie, prawda?

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *