5/9 Akademia Filmu Ślubnego

by piątek, 21 lutego, 2014
Akademia Filmu Ślubnego jest ogólnopolskim projektem, w którym praktycy, doświadczeni filmowcy z branży ślubnej, przekazują wiedzę i know-how filmowcom pragnącym podnieść swoje kwalifikacje. Cykl zajęć Akademii kończy się otrzymaniem certyfikatu, który jest dowodem zdobycia kompleksowej wiedzy oraz praktyki, pozwalającej świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Zajęcia Akademii Filmu Ślubnego odbywają się w prawdziwej scenografii, jaką w przypadku ślubu jest kościół, a w przypadku wesela – sala bankietowa. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość treningu z aktorami ucharakteryzowanymi na parę młodą, pozwalająca wyrobić sobie sprawdzony scenariusz działania w dniu ślubu.

Platforma e-learningowa Akademii Filmu Ślubnego, jaką jest zamknięte forum wymiany doświadczeń, służy omawianiu filmów powstałych po zakończeniu warsztatów. Wykładowcy Akademii Filmu Ślubnego przyglądają się tam dalszym poczynaniom certyfikowanych przez siebie filmowców.

Najbliższe warsztaty Akademii Filmu Ślubnego odbywają się w sobotę 29 marca w zespole klasztornym Kamedułów na warszawskich Bielanach, w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, św. Józefa i św. Ambrożego, przy ul. Dewajtis 3.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie AKADEMIA FILMU ŚLUBNEGO

REKLAMA

afss

zdjęcia: materiały prasowe