5/7 {HOT SEXY BEST} Agnieszka Cudak I

by poniedziałek, 23 czerwca, 2014
AGNIESZKĘ CUDAK mieliśmy przyjemność już gościć na blogu. Dziś w ramach współpracy Bridelle+Zalamo zapraszamy wraz z Agnieszką na piękny ślub, który odbył się w Krakowie. Polsko-szkocki ślub w zabytkowym Krakowie olśniewa elegancją i stylem! Agnieszka jak zawsze ujmuje swoimi fotografiami, które są bardzo koncepcyjne, emanują emocjami, które towarzyszą Parze Młodej i ich bliskim. Zakochałam się w stylizacji przepięknej Panny Młodej! Od Magdy nie sposób oderwać oczu! Jest tak niesamowicie kobieca i seksowna! Cudna! Stuart w tradycyjnym szkockim kilcie wyglądał równie obłędnie! Uwielbiam niestandardowe rozwiązania! A tradycyjny strój jest nie tylko nawiązaniem do swoich korzeni, ale i świetnym pomysłem na oryginalną stylizację. Fantastyczna Para, która olśniewa energią i poczuciem humoru! Zwracam na kolor przewodni stylizacji, który użyty jest w bardzo dyskretny, a jednak mocno zaakcentowany sposób. Paznokcie Magdy, kolor eleganckich i smukłych kalii – szlachetna purpura i odcienie fioletu doskonale komponowały się ze srebrną biżuterią i dodatkami oszałamiającej sukni ślubnej. Piękne zdjęcia AGNIESZKI CUDAK są kwintesencją reportażu, opowieści o najważniejszym dniu wspólnego życia, portretu zakochanych ludzi. Dbając o detale, kompozycje, kolory nie traci z oczu tego, co najważniejsze 🙂 Chociaż cytując klasyka najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, to na zdjęciach Agnieszki widać… Miłość. Uwielbiam i zapraszam! Koniecznie zobaczcie również CZĘŚĆ 2.

Agnieszka Cudak –  Fotografia to mój zawód, to moje hobby, to coś, co sprawia mi radość, daje możliwość poznawania niesamowitych ludzi, odwiedzania różnych krajów. Uwieczniałam śluby w Indiach, w Wielkiej Brytanii, na Dominikanie, na Krecie i oczywiście w Polsce 🙂 Na blogu KLIKNIJ można obejrzeć całe reportaże z tych ślubów. Moją ulubioną dziedziną jest portret, ponieważ to w nim najlepiej można pokazać emocje drugiego człowieka. Szczególnie jak fotografuję zakochane Pary, czy też całe rodziny pokazując relacje między kochającymi się ludźmi. Zadowolenie ze zdjęć, fotografowanych przeze mnie osób, uskrzydla mnie i motywuje. Sesję zdjęciową traktuję jako dobrą zabawę i staram się sprawić, by ludzie, którzy stają przed moim obiektywem zawsze dobrze się czuli. Kieruję sesją, aby było wesoło, ciekawie, a efektem naszego spotkania była piękna pamiątka na całe lata.

Zajmuję się od kilku lat reportażem ślubnym i mnóstwo satysfakcji daje mi poszukiwanie najcelniejszych ujęć, możliwość uchwycenia i zatrzymania w kadrze tych najpiękniejszych, najważniejszych chwil. Uważam, że warto mieć stylową pamiątkę z tak wspaniałych i niepowtarzalnych momentów, dlatego poświęcam mnóstwo czasu, angażuję cały mój talent i umiejętności, aby zrobione przeze mnie zdjęcia, przywoływały najszczęśliwsze chwile.

Materiał powstał w ramach współpracy z ZALAMO.COM

Dołącz do nas i skorzystaj ze specjalnego pakietu Bridelle+Zalamo! Dowiedz się więcej TU

* * *

PALETA KOLORÓW

  purpura beż srebro jedwab fiolet

NOWOŻEŃCY: Magda i Stuart

DATA ŚLUBU: 2012

ŚLUB I WESELE: Kraków

FOTOGRAFIA: AGNIESZKA CUDAK

* * *

REKLAMA

zdjęcia: AGNIESZKA CUDAK
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST} 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *