8/8 Niezastąpiona gipsówka

by środa, 8 października, 2014
Nasza miłość do gipsówki trwa! Przyznam szczerze, że pokochałam tę roślinę dopiero w zeszłym roku, kiedy zobaczyłam jedną z realizacji z kaskadami gipsówki. Ten kwiat wygląda dobrze, kiedy jest go dużo. Wtedy dopiero robi wrażenie! Gipsówka jest niezwykle wdzięczna i doskonale sprawdzi się na ślubach w różnej stylistyce. Miękkie i elastyczne łodygi pozwalają na wykonanie wielu rodzajów kompozycji, np.: wianków, koron drzewek, a nawet inicjałów. Kwiat jest trwały i z powodzeniem wytrzyma różne warunki pogodowe. Gipsówkę można łączyć z innymi roślinami, jednak najpiękniej wg mnie wygląda samodzielnie. Poniżej znajdziecie inspirujące dekoracje miejsca zaślubin, obiektów weselnych, stołów i detali.

REKLAMA

* * *

MIEJSCE ZAŚLUBIN

Gipsówkę można wykorzystać do wielu dekoracji miejsca zaślubin. Przepięknie wyglądają wianki, które można zawiesić na drzwiach lub krzesłach. Gipsówka doskonale nadaje się do zrobienia girland, którymi można udekorować ławki w kościele. Moim ulubionym wykorzystaniem są korony drzew wykonane z białych kwiatuszków.

* * *

STOŁY

Na stołach gipsówka sprawdzi się przede wszystkim w wysokich kompozycjach. Duża ilość kwiatów potrzebna do zrobienia imponującej dekoracji, sprawia, że nie mogą być one niskie, bo zajęłyby całą powierzchnię stołu.

* * *

DETALE

Detale z gipsówki nadadzą każdej realizacji lekkości i świeżości. Zobaczcie poniżej, jak genialnie można jej użyć! Kule z gipsówki, inicjały oplecione gipsówką, albo girlandy na krzesła lub stoły. Genialna roślina!

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *