3/6 Gipsówka we włosach

by czwartek, 9 czerwca, 2016W tym sezonie ogromnym trendem jest gipsówka. Ta niepozorna ozdoba florystyczna święci tryumfy nie tylko w kompozycjach kwiatowych, ale również wybija się na pierwszy plan jako dekoracja Panny Młodej. Cudownie sprawdza się jako stroik we włosach. Jeśli szukacie ciekawych inspiracji dziś przedstawiamy Wam nasze propozycje na wykorzystanie gipsówki.

REKLAMA

bookab

* * *

LEKKIE UPIĘCIA

Wielbicielki fryzur czesanych wiatrem na pewno pokochają gipsówkę. To świetna propozycja przy delikatnych upięciach na rozpuszczonych włosach. Podkreślenie dziewczęcej fryzury drobną gipsówką pozwoli Wam nie tylko na uzyskanie ciekawej ozdoby, ale również bardzo romantycznego looku w dniu ślubu.

* * *

WARKOCZE

Rustykalne warkocze nie potrzebują dużej ozdoby, dlatego świetnie w ich przybraniu sprawdzi się gipsówka Tutaj drobne gałązki jedynie podkreślą splot warkoczy, tym samym zwykły warkocz nabierze niecodziennego wyglądu. Bardzo ciekawym pomysłem jest wplecenie gipsówki na całej długości warkocza.

* * *

WIANKI

W trendach ślubnych na ten sezon spotkacie się z pięknymi propozycjami wianków. My dziś pragniemy rozkochać Was w bardzo ciekawej propozycji wianków z gipsówki. Dominująca gipsówka świetnie się sprawdzi jako element stylizacji rustykalnej, jednocześnie doda Wam bardzo dziewczęcego uroku.

* * *

KOKI

Tren na koki w stylizacji fryzury ślubnej nigdy nie przeminie. Jeśli jednak lubisz nie do końca gładkie, acz niskie sploty, wykorzystaj gipsówkę dla dodania uroku misternej fryzurze. Ciekawe upięcia nie potrzebują bogactwa wielkich kwiatów, by prezentować się szykownie. Gipsówka pozwoli Ci na wplecenie elementów florystycznych, jednocześnie nie przyćmiewając kunsztu Twojego stylisty fryzur.

zdjęcia: PINTEREST