3/5 Najmodniejsza papeteria 2016

by środa, 16 września, 2015
Nadchodzi nowy sezon i właśnie teraz pracowanie projektowania papeterii ślubnej przygotowują nowe kolekcje. Co będzie modne w nadchodzącym roku? Oto kilka naszych typów, które będę królować w przyszłym roku w ślubnej poligrafii:

1. KWIATOWE WZORNICTWO. Niezmiennie od lat kwiaty królują w poligrafii ślubnej. Popularne są szczególnie grafiki przypominające odręczne, akwarelowe rysunki. Zaproszenia z kwiatowymi motywami pasują na każdy typ uroczystości ślubnej.

2. KALIGRAFIA. Ekskluzywny trend, który jest drogi, ale efekt powala. Warto zainwestować w kaligrafowane zaproszenia dla najbliższej rodziny, która zachowa je na pamiątkę. Dla osób ze skromniejszym budżetem, polecamy użycie w zaproszeniach do wypisania imion i nazwisk gości ozdobnej czcionki wzorowanej na ręcznym piśmie.

3. TYPOGRAFIA. Czcionki potrafią zmienić całkowicie charakter papeterii. Warto o tym pamiętać. Imiona Nowożeńców oraz gości wydrukowane bardziej ozdobną czcionką nadadzą zaproszeniu eleganckiego charakteru. Wiele pracowni graficznych specjalizuje się w projektowaniu zaproszeń z więcej niż 2 rodzajami czcionek.

4. ZŁOCENIA. Trend, który był bardzo modny w Polsce… 10 lat temu 🙂 Powraca do łask. Wygląda szczególnie urokliwie w połączeniu z pastelowym papierem lub nadrukami.

5. LETTERPRESS. Klasyka, która zaczyna być dostępna masowo. To jedna z najbardziej szlachetnych technik polegająca na tłoczeniu wydruku. Używany w tej technologii papier to przepiękny, gruby karton z dodatkiem bawełny. Zdecydowanie nasz typ i najbardziej ekskluzywna papeteria.

6. ŚLUBNE STEMPLE. Spersonalizowane stemple z imionami, inicjałami i datą ślubu stemple są doskonałym dodatkiem do oznaczenia kopert, serwetek lub podziękowań dla gości.

7. WYKLEJKI W KOPERTACH. Diabeł tkwi w szczegółach. Środek koperty wyklejony dodatkowym papierem we wzór graficzny zaproszenia doda całej papeterii elegancji i charakteru.

8. WZORY MAROKAŃSKIE I GYPSY. Intensywne kolory, wyraziste wzory! To będzie absolutnie hit na świecie w przyszłym roku. Czy przyjmie się w Polsce? Mamy nadzieję, że tak 🙂

REKLAMA

bookab

zdjęcia: PINTEREST