4/5 Bieg w sukniach ślubnych z TLC

by środa, 29 lipca, 2015
Bieg w Sukniach Ślubnych_I edycja (1)

Czy suknia ślubna to kreacja wyłącznie na jeden raz? Nic z tych rzeczy. Telewizja TLC zaprasza na II edycję „Biegu w Sukniach Ślubnych”, który odbędzie się 13 września o godzinie 10.00 na warszawskiej Agrykoli. Setki kobiet w białych kreacjach, setki metrów do przebiegnięcia i jeden szczytny cel – pomoc Ani Krupie, podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.  Po ubiegłorocznym sukcesie „Biegu”, przy tej edycji mamy szansę przejść  do historii… i ustanowić wspólnie Rekord Guinnessa. Panny i Panie, fanki białego koloru i biegania – czas rozpocząć przygotowania! Pakiety startowe  już w sprzedaży.

„Bieg w Sukniach Ślubnych” odbył się w ubiegłym roku po raz pierwszy w Polsce. Trasa biegowa liczyła 500 metrów, wystartowało w nim ponad 200 kobiet w bieli, a wśród nich dziesiątki gwiazd. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych był przeznaczony na pomoc w rehabilitacji Julii Torli.

W tym roku telewizja TLC idzie krok dalej. Zwiększa dystans do 1 km, aby wspólnie z fankami biegania w białych kreacjach – ustanowić Rekord Guinnessa.

Po ubiegłorocznej edycji Biegu w Sukniach Ślubnych nikt z nas, nie miał wątpliwości, że chcemy kontynuować naszą inicjatywę. TLC to telewizja, która nie boi się wyzwań, dlatego też chętnie podejmujemy w tym roku wyzwanie ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa. To, co jednak niezmiennie pozostaje dla nas najważniejsze to aspekt charytatywny naszej akcji. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych jest przeznaczony dla Ani Krupy, kobiety, która urodziła się bez rąk. Jej historia bardzo nas poruszyła, a postawa życiowa – zainspirowała. Angażując się w naszą inicjatywę – pomożecie Ani zwyciężyć w jej codziennej walce o normalne życie – mówi Bartłomiej Główczyński, Channel Director Lifestyle w Discovery Networks.

Zasady pozostają bez zmian – liczy się dobra zabawa w szczytnym celu, wygodne buty do biegania oraz suknia ślubna. Nie masz jeszcze ślubnej kreacji w szafie? To Cię nie dyskwalifikuje. W pakietach startowych znajdą się białe, tiulowe spódniczki oraz welony. Na najszybsze uczestniczki biegu czekają nagrody ufundowane przez tegorocznych partnerów biegu. Dla osób towarzyszących i kibicujących „zawodniczkom w bieli” organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Tego dnia bowiem, Park Agrykola zamieni się ponownie w białe miasteczko. Pakiety startowe są do nabycia na www.eventim.pl. Koszt jednego pakietu to 60 PLN. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dla Ani Krupy – podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Już 13 września o godz. 10.00 w warszawskim Parku Agrykola widzimy się na STARCIE „Biegu w Sukniach Ślubnych”.

REKLAMA

bookab

save the date_II edycja

zdjęcia: materiały prasowe