5/6 Dekoracje miejsca ślubu w plenerze

by poniedziałek, 21 września, 2015
W Polsce co prawda sezon na śluby plenerowe kończy się, ale przecież za chwilkę Panny Młode 2016 zaczną planować swoje wymarzone uroczystości! Czekamy na Was 🙂 I dla Was przygotowałyśmy zestawienie najciekawszych dekoracji miejsc zaślubin, które można zaadaptować w naszych warunkach. Po raz kolejny stawiamy na tkaniny, kwiaty, wykorzystanie zastanych budowli i konstrukcji oraz na… niestandardowe dekoracje, które uwielbiamy! Zobaczcie, jak można zaaranżować ślub w plenerze. A to jest już znacznie prostsze, ponieważ od marca obowiązują w Polsce przepisy, ułatwiając zawarcie związku małżeńskiego poza USC.

REKLAMA

bookab

* * *

TKANINY

To najprostszy i najtańszy sposób na dekorowanie miejsca zaślubin.

Metr tiulu kosztuje ok. 5 zł i doskonale nada się do ozdobienia altanek i pergoli.

Warto dodać do tego kilka kwiatów, np.: w postaci zwartej girlandy na froncie pergoli.

* * *

KWIATY

Dekoracje z kwiatów są zdecydowani najbardziej spektakularne!

Piękne kwiatowe girlandy, którymi można ozdobić wygięte w łuk pergole stanowią jedne z najbardziej romantycznych aranżacji.

Na ozdobienie pergoli potrzeba sporo kwiatów, ale można zastosować trik z użyciem większej ilości zieleni oraz dobrymi gatunkowo, sztucznymi kwiatami, które można wymieszać ze świeżymi.

* * *

NIESTANDARDOWE DEKORACJE

Nasze ulubione pomysły!

Do aranżacji miejsca zaślubin można wykorzystać dosłownie wszystk0 – papier, stare okiennice, drzwi, kurtynę ze wstążek, zwisające słoiki ze świeczkami czy drabiny!

Wszystko zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni!

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *