7/8 ROZDAJEMY ZAPROSZENIA VIP NA OPEN BRIDAL DAY

by poniedziałek, 12 stycznia, 2015
Kameralne spotkanie z usługodawcami z branży ślubnej i weselnej oraz ekskluzywny pokaz sukien ślubnych z kolekcji 2015 to dwie największe atrakcje imprezy Open Bridal Day, która już w niedzielę, 18 stycznia, odbędzie się we Wrocławiu. My mamy dla Was wyjątkowe zaproszenia VIP, które zapewnią Wam miejsca w pierwszych rzędach.

Pokaz i nie tylko…

Open Bridal Day we Wrocławiu to wydarzenie szczegółowo zaplanowane z myślą o Parach Młodych, które w spokojnej atmosferze chciałyby porozmawiać z przedstawicielami różnych firm z branży ślubno-weselnej. Na miejscu będzie można spotkać się z dekoratorem wnętrz, wizażystką, fryzjerką, fotografem, a nawet trenerem fitness, który doradzi, jak uzyskać wymarzoną sylwetkę w czasie, który został do ślubu.

Głównym punktem programu będą dwa pokazy sukien ślubnych z kolekcji 2015 takich marek, jak Demetrios, Cosmobella i Orea Sposa.

Dla Czytelniczek Bridelle organizatorzy przygotowali po 3 podwójne zaproszenia na każdy z pokazów.

Wystarczy, że na adres bridelle@bridelle.pl prześlecie maila o tytule Open Bridal Day, a w jego treści podacie swoje imię i nazwisko oraz informację, na który z pokazów chcecie się wybrać (do wyboru godzina 11:00 lub 14:00).

Na Wasze maile czekamy do jutra, tj.: wtorku,  13 stycznia.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

REKLAMA

blog

OBD_Wroclaw_plakat_1

zdjęcia: materiały prasowe