PREZENTACJA – Chochołowy Dwór

by piątek, 1 kwietnia, 2016Na świecie od kilku lat utrzymuje się trend, aby ślub i przyjęcie weselne odbywało się w jednym, doskonale zorganizowanym kompleksie. W Polsce nie ma jeszcze wielu takich miejsc, ale wśród tych, które oferują organizację ślubów w plenerze, doskonałą kuchnię czy mnóstwo atrakcji, można znaleźć prawdziwe perełki. Jedną z nich jest CHOCHOŁOWY DWÓR. Niesamowicie stylowy i klimatyczny kompleks, utrzymany w jednolitym i spójnym stylu, który zaprasza pięknym obiektem, ogromnym terenem rekreacyjnym, niezliczoną ilością atrakcji oraz wyrafinowanym menu. Obiekt położony jest w Jerzmanowicach, pośród malowniczych krajobrazów Ojcowskiego Parku Narodowego, zaledwie 15 km od Krakowa. Ta niewielka odległość od stolicy Małopolski sprzyja bezproblemowej i szybkiej komunikacji, w przypadku ślubu w Krakowie.

Niezwykła dbałość o architekturę obiektu oraz jego wystrój to zasługa właścicieli, którzy pragnęli nawiązać do starej, szlacheckiej tradycji regionu. CHOCHOŁOWY DWÓR to wzorcowy przykład, jak można połączyć folklorystyczne elementy z nowoczesnością. Charakter obiektu sprawdzi się idealnie na ślubach w stylu rustykalnym, boho, vintage, folk. Różnorodność motywów przewodnich, które można zastosować w wysmakowanych wnętrzach Dworu jest ogromna.  Przestronne wnętrza z pięknymi podłogami, ogromnymi oknami, naturalnym drewnem i kamieniem są doskonałą bazą do stworzenia aranżacji w każdym kolorze i stylu.

CHOCHOŁOWY DWÓR dysponuje ogromną, zachwycającą salą balową. Przestronna, elegancka sala jest klimatyzowana i połączona bezpośrednim wyjściem z ogrodem. Można w niej urządzić przyjęcie weselne dla 300 osób! Dla Waszego komfortu i różnorodnych rozwiązań scenograficznych, obiekt oferuje stoły zarówno okrągłe, jak i tradycyjne podłużne, które są aranżowane wg potrzeb. Szeroka oferta usług dodatkowych obiektu, obejmuje dekorowanie stołów świeżymi kwiatami i świecami. Ponadto Dwór proponuje dopasowanie pokrowców krzeseł do obrusów. Jak pięknie i spójne wygląda taka oprawa dekoracyjno-florystyczna, przekonacie się poniżej, oglądając fotografie z realizacji, które odbyły się w CHOCHOŁOWY DWÓR.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem elastyczności, dbałości o detale i ilości dodatkowych opcji, które można powierzyć do zrealizowania. Jeśli marzycie o ślubie w plenerze, to Dwór spełni Wasze marzenie 🙂 W niepowtarzalnej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej, obiekt organizuje ceremonie zaślubin na terenie zadbanego i pięknego ogrodu, który okala całą posiadłość. My z całego serca zachęcamy do organizacji ceremonii w plenerze, bo są one niezapomniane, romantyczne, a fakt, że CHOCHOŁOWY DWÓR oferuje przyjęcie weselne nie tylko w głównej sali balowej, ale również w oryginalnej chacie grillowej (mogącej pomieścić do 130 osób) lub eleganckich namiotach na świeżym powietrzu, czyni ich ofertę bezkonkurencyjną. Właściciele Dworu dbając o Wasz komfort, mogą zapewnić obsługę animatorki, która zajmie się opieką nad dziećmi w trakcie przyjęcia weselnego. Liczne atrakcje, które przygotowano dla najmłodszych gości z pewnością ucieszą ich rodziców.

A na miłośników nowoczesnych rozwiązań i niepowtarzalnych wnętrz, czeka CLUB94.  Modernistyczny wystrój, przestronne i wygodne loże, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie to atuty tego miejsca. Dla Par, które marzą o oryginalnym wieczorze panieńskimi i kawalerskim jest to miejsce wymarzone. Można w nim zorganizować huczną imprezę do 100 osób. Dla Par Młodych, które spodziewają się gości z różnych zakątków Polski i świata, CHOCHOŁOWY DWÓR oferuje pokoje w 3-gwiazdkowym hotelu. Łącznie w obiekcie znajduje się ok. 90 miejsc noclegowych w 30 nowoczesnych i komfortowych pokojach. Na czas trwania przyjęcia weselnego, Apartament udostępniany jest Parze Młodej wraz z miłą niespodzianką.

Polecamy kompleks, szczególnie Parom, które będą gościć osoby spoza Polski, bo CHOCHOŁOWY DWÓR to najlepsza wizytówka tego, co oferuje polska gościnność, nieskazitelna natura, wyśmienita kuchnia, nieposkromiona energia i radość, a przede wszystkim niezapomniane chwile podczas ślubów i wesel.

REKLAMA

bookab

zdjęcia: materiały prasowe

3 odpowiedzi
 • Kacper
  14 kwietnia, 2016

  Piękne miejsce na zabawę weselną. W takich klimatach wyszły by cudowne zdjęcia ślubne. Potrawy też wyglądają apetycznie. Szkoda, że mam tak daleko bo bym na obiad wskoczył 😉

 • Azalia
  25 kwietnia, 2016

  Wygląda niesamowicie. Bardzo pięknie wszystko jest zgrane i tworzy niesamowitą całość.

 • Jarek
  6 maja, 2016

  Pięknie i apetycznie bardzo ładne zdjęcie, a potrawy kuszą. Na pewno odwiedzę i zapiszę na listę miejsc do zwiedzenia 😉