4/5 Fryzury dla długich włosów

by czwartek, 23 czerwca, 2016
Dziś pokażemy Wam wspaniałe fryzury dla przyszłych Panien Młodych, które mogą pochwalić się długimi włosami. Długie włosy to ogromne pole do popisu. Czasem jednak wybór idealnej fryzury ślubnej z całego wachlarza katalogowych propozycji, bywa trudny. W tym sezonie świetnie sprawdzają się rozpuszczone włosy lub bardzo delikatne upięcia. By pomóc niezdecydowanym, przygotowałyśmy garść inspiracji.

REKLAMA

bookab

* * *

BOGATO ZDOBIONE OPASKI

Czasem fryzura uzależniona jest od ozdób, które Panna Młoda wybrała do swej ślubnej stylizacji.  Jeśli lubicie bogato zdobione opaski, warto postawić na niezbyt skomplikowaną fryzurę, by na Twojej głowie nie zapanował zbędny chaos. Opaski pojawiają się w tak wielu wersjach, że z pewnością trafisz na tą, na widok której, Twoje serce zabije jak oszalałe.

* * *

KWIATY I DELIKATNE OZDOBY

Klasyką w ślubnej modzie są oczywiście kwiaty wplecione we włosy Panny Młodej. Jeśli zdecydowałyście się na włosy rozpuszczone, żywe kwiaty na pewno będą ich fantastyczną ozdobą. Wielbicielki dziewczęcego looku na pewno zauroczą drobne ozdoby. Tasiemki, czy cienkie opaski to detal wymyślony specjalnie dla Was.

* * *

BEZ OZDÓB

Długie włosy są tak piękne same w sobie, że często nie wymagają żadnych ozdób. Subtelne warkocze swobodnie zastąpią Wam opaski i tiary. Wspaniałe fale nadadzą fryzurze eleganckiego wyglądu. Jeśli marzy Ci się stylizacja w stylu boho, uczesz włosy wiatrem.

zdjęcia: PINTEREST


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *