4/5 Modne teraz i za rok!

by piątek, 13 maja, 2016
Jeśli już słyszysz Marsz Mendelsona lub właśnie zaczęłaś planować swój ślub, mam dla Ciebie garść inspiracji. To trendy, które będą obowiązywać nie tylko w tym roku. Możesz je wykorzystać również w sezonie 2017.

REKLAMA

bookab

* * *

ZAŚLUBINY W PLENERZE

Nie oszukujmy się sala ślubów w niejednym urzędzie stanu cywilnego przyprawia o gęsią skórkę. Wraz z tegoroczną zmianą ustawy w prawie cywilnym, możesz wyprosić urzędnika z urzędu i zrealizować prawdziwy ślub marzeń. Złóż przysięgę w plenerze. Dzięki temu zyskasz piękną oprawę tak wyjątkowej chwili.

* * *

DEKORACJE POD SUFITEM

Jeśli marzysz o wyjątkowym wystroju sali weselnej, spraw, by miała nierówno pod sufitem. Ozdobne lampiony, dekoracja żyrandola, czy po prostu zwisające girlandy, tworzą fantastyczną aranżację przyjęcia. Zwieszając kwiaty pod sufitem, wypełnisz pustą, często nie do końca atrakcyjną przestrzeń, dzięki czemu wprowadzisz bajkowy klimat wesela.

* * *

RÓŻNE KSZTAŁTY STOŁÓW

Idąc z trendami, zapomnij o klasycznym ułożeniu stołów. Mieszaj klasyczne długie stoły z okrągłymi lub postaw na niebanalne linie. Nie bój się eksperymentować i ułóż stoły w ciekawe figury geometryczne.

* * *

NIETYPOWE WINIETKI

Winietki w kształcie banalnej wizytówki odchodzą do lamusa. Ich miejsce zajmują coraz to odważniejsze propozycje. Napisz imiona gości na kamieniach, płaskich kryształach, drewnie lub liściach. Taka dekoracja na pewno zwróci na siebie uwagę i każdy z gości bez trudu znajdzie swoje miejsce.

* * *

MOTYW LASU

Skoro już okrzyknęliśmy powrót ślubów w plenerze, ciężko nie powrócić do natury. A gdzie zaznasz więcej natury niż w lesie? Las to świetny temat na przyjęcie weselne. Oczywiście możesz go potraktować dosłownie i zrealizować ślub w środku lasu. Możesz też wykorzystać zieleń w dekoracji sali. Bardzo ciekawie wyglądają również patery z ciętego pnia drzewa.

* * *

KALIGRAFIA

Wykaligrafować możesz nie tylko papeterię, ale również wskazówki dla gości dotyczące atrakcji przyjęcia weselnego. Możesz też wykonać zabawne napisy na szklankach lub kieliszkach. Ciekawym pomysłem są napisy na balonach lub torcie weselnym.

* * *

RÓŻOWE ZŁOTO

Jeśli nie przemawia do Ciebie klasyczne żółte złoto, postaw na różowe. Ten trend możesz wykorzystać, wybierając zastawę stołową w tym kolorze lub bieżnik. Ciekawie będzie wyglądać też materiał w cekiny w odcieniu tego złota.

* * *

WSZYSTKIE ODCIENIE RÓŻU

Lubisz różowe landrynki? To znaczy, że ten trend jest dla Ciebie. Róż możesz mieszać do woli. Wykorzystać bardzo modne peonie, anemony lub klasyczne róże, by stworzyć prawdziwie bajeczny bukiet. Taka feeria barw świetnie będzie wyglądać nie tylko w kompozycjach kwiatowych, ale również w papeterii i zastawie stołowej.

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0