5/5 LOWMI niebanalne filmy ślubne

by piątek, 13 maja, 2016
Uwielbiam studio LOWMI. Zawsze, kiedy widzę gdzieś w internecie ich nazwę, podświadomie uśmiecham się 🙂 Trudno nie uśmiechnąć się, kiedy ktoś nazywa się LOWMI 😉 Ale uwielbiam ich z jeszcze jednego powodu. Są kapitalnymi filmowcami ślubnymi, którzy tworzą przepiękne, stylowe i bardzo intymne klipy ślubne. Kwintesencja zdarzeń dnia ślubu, zawiera się w ich, czasami kilkudziesięciu sekundowych  realizacjach i to jest prawdziwa magia oraz… profesjonalizm, bo pokazać w krótki klipie, emocje, energię, detale, szczegóły, najważniejsze słowa wypowiedziane podczas składania przysięgi, to prawdziwa sztuka. W przypadku LOWMI jest to sztuka, pasja, nieustający rozwój i najwyższej jakości profesjonalizm. Pisałam o tym niejednokrotnie, że chociaż każdy dzień ślubu ma bardzo podobny scenariusz, to każda Para tworzy swoją własną historię, opowieść i wspomnienia. Twórcy, którzy mają umiejętność i zdolności, aby utrwalić i opowiedzieć tę historię, są mistrzami w swoim fachu. Bez wątpienia ekipa LOWMI należy do tego grona. Ich realizacje, o czym przekonacie się, oglądając klipy poniżej są przepełnione indywidualizmem, począwszy na różnorodnej narracji, przez kapitalnie dobraną muzykę, aż po tempo montażu. Te fantastyczne filmy są przykładem dbałości o szczegóły, otoczenie, detale, ale nade wszystko są zapisem ulotnych, niepowtarzalnych i absolutnie nie do podrobienia emocji. Zachwyca mnie dyskrecja, z jaką powstają ujęcia w nierzadko szalenie intymnych sytuacjach. Filmowcy rejestrują każde wzruszenie, łzę, drżący głos i dłonie, ale ja mam wrażenie, że ich tam nie było. Ten fenomenalny styl pracy i nic porozumienia oraz zaufania pomiędzy Parą Młodą, a operatorami jest najważniejszą zaletą, zdolnością i umiejętnością ekipy LOWMI. Gwarantuję Wam, że wzruszą Was te filmy. Zachwycą szerokie ujęcia plenerowe. Oniemiejcie oglądając obłędne ujęcia z powietrza. Będziecie słuchać wielokrotnie podkładów muzycznych do tych realizacji, ale przede wszystkim nie zapomnicie emocji, które towarzyszyły cudnym bohaterom. Obejrzycie filmy poniżej, koniecznie z włączonym dźwiękiem.

REKLAMA

bookab
* * *
Monika i Paweł

Wspaniała lokalizacja, cudowna aranżacja i kolorystyka przyjęcia ujęte w eleganckim klipie, z przepiękną muzyką.

* * *
Ewelina i Piotr

Przepiękna Panna Młoda, niezwykle mądre słowa księdza i obłędne kadry z wesela w Złotopolskiej Dolinie.

* * *
Paula i Tomasz

Ślub w najpiękniejszym kościele w Polsce, zjawiskowe kadry z promieniami słońca przedzierającego się przez bursztynowe korale i szalona zabawa do białego rana.

* * *
Daria i Jędrek

Dar od Pana Boga 🙂 Zjawiskowa Panna Młoda, Anioły, fenomenalne zdjęcia z Kazimierza, który okiem filmowców wyglądał jak Toskania 🙂

realizacje video: LOWMI