5/5 Bukiety na wakacyjne śluby

by czwartek, 30 czerwca, 2016
Wakacyjne bukiety przestały trzymać się ram. Dziś ich luźne ułożenie kojarzy się bardziej bukietem świeżych kwiatów zbieranych na łące, niż wyginanymi godzinami łodygami. Skoro śluby wracają do natury, naturalne ułożenie kwiatów również jest w cenie. Choć wybór odkładamy na ostatnią chwilę, warto pomyśleć o tym idealnie wyglądającym bukiecie ślubnym.

REKLAMA

bookab

* * *

PASTELE

W bukietach ślubnych pastele są po prostu nieśmiertelne. Pojawiają się w każdym sezonie i wiele Panien Młodych nie wyobraża sobie bez nich swoich ślubnych kwiatów. W wakacyjnych bukietach ślubnych nie może zabraknąć sezonowych kwiatów – peonii, dalii, róż angielskich, anemonów, goździków, rumianków, lnu. Tu przyda się właściwie wszystko to, co uda Ci się znaleźć na łące.

summerbouquet01-pastel

* * *

NIEREGULARNE

W tym sezonie bukiety ślubne już dawno przestały mieć idealną formę. Półkule  nagle się rozsypały, a z nich powstały wspaniałe nieregularne bukiety. Im więcej luzu w Twojej kompozycji, tym ciekawsza i modna będzie. Podkreślenie uroku różnych długości kwiatów uzyskasz wykorzystując do swojego bukietu ślubnego hortensje, dalie, peonie drzewiaste, kosmos, róże i ukochany w tym sezonie eukaliptus.

summerbouquet02-oversized

* * *

INTENSYWNE KOLORY

Ten sezon zdecydowanie należy do koloru. Wspaniałe barwy inspirowane jewel tones,  świetnie podkreślą elegancję przyjęcia, jednocześnie nie rezygnując z nasyconych odcieni. Wielbicielki cukierkowych barw mogą wybrać na swój bukiet ślubny wspaniałą angielską różę, jaskry i oczywiście peonie. Wspaniałe zawilce i astry będą cudownym uzupełnieniem Twojego bukietu ślubnego.

summerbouquet03-pop

* * *

STOŻKOWE

Kwiaty różne mają kształty. Te wielopłatkowe wspaniale prezentują się w luźnych bukietach. Jednak warto przypomnieć sobie urok kwiatów stożkowych. Mnóstwo jest kwiatów, które podkreślą piękno stożkowych bukietów. Cudowne ostróżki, hortensja dębolistna, budleja, czy klasyczna lewkonia na pewno pomogą Ci stworzyć wyjątkowy bukiet ślubny.

summerbouquet04-handtied

zdjęcia: PINTEREST


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *