5/5 Sukienki na poprawiny

by środa, 1 czerwca, 2016




Właśnie wybrałaś suknię ślubną i dodatki do niej. Twoja stylizacja na wielki dzień dopięta została na ostatni guzik. Teraz przyszedł czas na znalezienie właściwej kreacji na poprawiny. W końcu tego dnia również będziesz skupiać wzrok wszystkich gości. Jeśli stoisz przed wyborem sukienki na poprawiny, dzisiaj przedstawiamy Ci garść inspiracji.

REKLAMA

bookab

* * *

DŁUGIE SUKNIE

Poprawiny to kolejny dzień po dniu ślubu, kiedy możesz zdecydować się na długą suknię. Taką stylizacją nawiążesz do sukni poprzedniego wieczoru, a jednocześnie będziesz się czuć równie wyjątkowo. Możesz wybrać suknię wieczorową lub postawić na zdobną długą sukienkę, która swoim stylem będzie wspaniale prezentować się na przyjęciu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Jeśli przy wyborze sukni ślubnej nie mogłaś się zdecydować na jeden krój, swój wybór stylizacji weselnych możesz uzupełnić o alternatywną dla sukni ślubnej, suknię na poprawiny. Na dzień ślubu wybrałaś tradycyjną biel? Na poprawiny dodaj sukni koloru. Dzięki temu Twoje stylizacje nie będą monotonne, a jednocześnie obie będą szalenie szykowne.

* * *

KRÓTKIE SUKIENKI

Krótka sukienka na pewno będzie lżejszą propozycją po całonocnej zabawie w długiej sukni ślubnej. Możesz oczywiście poszaleć z długością i dekoltem. Wybierz sukienkę naprawdę efektowną, dzięki czemu również w dniu poprawin będziesz wyróżniać się na tle  innych gości. To Wasz dzień, więc masz prawo do skupiania wzroku wszystkich gości. W tym sezonie masz pełną dowolność w doborze zdobień sukni. Możesz wybrać suknię wyszywaną kryształami, zdobioną koronkami, o kroju A, z trenem lub bez. Tylko od Ciebie zależy w jakiej sukni chcesz się zaprezentować i która będzie dla Ciebie komfortową następczynią sukni ślubnej.

zdjęcia: PINTEREST