6/8 Jak wyeksponować jedzenie na weselu?

by piątek, 5 sierpnia, 2016



Najważniejszymi elementami każdego przyjęcia weselnego jest dobra muzyka i pyszne jedzenie. By zapewnić gościom również walory estetyczne wspaniałych weselnych potraw, warto zadbać o ich odpowiednie wyeksponowanie. Dziś pokażemy Wam, jak w niebanalny sposób zaprezentować gościom wyśmienite.

REKLAMA

bookab

* * *

DRABINKI

Drabinki wspaniale prezentują się zaaranżowane na rustykalne półki. Najlepiej drabinki prezentują się z pysznymi weselnymi wypiekami. Istotny jest również fakt, że taką dekorację możecie wykonać sami. Czego chcieć więcej?

* * *

PNIACZKI

Powrót do natury zauważalny jest również w prezentacji jedzenia. Plastry pni drzew doskonale komponują się ze stylizacją rustykalną i Al fresco. Takie patery są idealne do podawania tart, ciast, ciasteczek, owoców, a nawet mięsa.

* * *

DRABINA

Drabina z powodzeniem może Wam zastąpić wymyślne patery na ciasta. Drabiny i inne elementy drewniane świetnie wpisują się w aranżacje ślubów rustykalnych. Z wykorzystaniem drabiny wspaniale wyeksponujecie strefę słodkości i alkoholu.

* * *

ŁÓDKA

Marzy Wam się ślub w stylu marynistycznym? Wykorzystajcie starą drewnianą łódkę. Ma ona wiele zastosowań, dzięki czemu bez problemu stworzycie z niej półki na świeże przekąski. Taka dekoracja z pewnością sprawdzi się również na garden party, ślubach rustykalnych, boho.

* * *

PÓŁKA

Macie zbędną półkę? Wykorzystajcie ją do wyeksponowania jedzenia. Wprowadzenie stylu vintage do aranżacji wesela to genialny pomysł. Kredensy, toaletki i stare stoły zawsze znajdą odpowiednie zastosowanie do udekorowania przyjęcia. Tym bardziej, jeśli dekoracją starych mebli będą cudowne domowe wypieki.

* * *

KOSZE Z ŁUBY

Wszystkie naturalne materiały w tym sezonie są mile widziane. Kosze z łuby doskonale wpisują się w koncepcję najmodniejszych ślubów. Możecie je wykorzystać do prezentacji świeżych owoców, ale także pysznych przekąsek, np. popcornu lub orzechów.

* * *

STRAGANIK

Podejdź do prezentacji jedzenia kreatywnie. Stwórz swój własny straganik. Taka ekspozycja z przymrużeniem oka z pewnością przykuje uwagę gości.

* * *

KREDENS

Wykorzystanie starego kredensu daje ogromne pole możliwości. Możecie wykorzystać go jako słodki stół lub zaaranżować niebanalny drink bar. Stare meble wprowadzają wspaniały klimat nie tylko na przyjęcia w stylu vintage.

* * *

SZPULA

Stara poczciwa szpula po kablach może stać się szalenie wytworną częścią aranżacji przyjęcia weselnego. Stwórz coś z niczego, np. ze szpuli po kablach piękny, rustykalny bar.

* * *

DREWNIANE TACE

Na drewnianych tacach zmieści się mnóstwo smakołyków. Co więcej, piękne drewniane deski i tace wspaniale będą się prezentować jako niebanalna zastawa stołowa.

* * *

METALOWE SKRZYNKI

Wielbiciele postindustrialnego designu z pewnością pokochają metalowe skrzynki. Takie stanowią idealną dekorację, dla której z pewnością znajdziecie zastosowanie. Możecie w skrzynie wstawić butelki z alkoholem.

* * *

SZPULA

Szpula idealnie sprawdzi się w roli słodkiego stołu. Stworzenie takiego dodatkowego mebla wyjdzie z korzyścią w niebanalnej aranżacji.

* * *

BECZKI

Szalenie modny i eleganckim pomysłem jest wykorzystanie beczek po winie do wyeksponowania weselnych przysmaków. Samo hasło „beczka wina” działa pobudzająco na zmysły. A co, jeśli na tych beczkach znajdują się stosy lukrowanych słodkości? Mniam!

 

zdjęcia: PINTEREST