7/7 Diabeł tkwi w szczegółach

by piątek, 10 czerwca, 2016Czasem nawet najmniejszy detal może zaważyć na naszej ślubnej stylizacji. Źle dobrane ślubne pantofelki, złamany paznokieć lub opadający kosmyk włosów mogą skutecznie wyprowadzić z równowagi. Dziś jednak nie będziemy Was straszyć tym, co w dniu ślubu może pójść na opak. Mamy za to okazję do zaprezentowania Wam stylizację, których podstawą jest paradoksalnie detal. To właśnie odpowiedni detal może nam stworzyć całą stylizację ślubną.

REKLAMA

bookab

* * *

Od kilku sezonów wiele Panien Młodych decyduje się na bardzo ciekawą ozdobę sukni ślubnych. Na pierwszy rzut oka niewidoczne, tworzą świetny efekt całej stylizacji. Plecy, bo o nich mowa, mogą stać się najbardziej zdobną częścią naszego ciała. Plecy, choć są niepozorne, świetnie mogą dodać sukni seksapilu. Niedopowiedziane przeźroczystości, wspaniałe zdobienia dekoltu na plecach, często robią większy efekt niż zbyt odważne wycięcie na piersi.

Hayley Paige

Claire Pettibone

Elaya Vaughn

* * *

Grając na domysłach, świetnym podkreśleniem kobiecego piękna jest zasłonięty dekolt, tak zdobny, że nie sposób oderwać od niego wzroku. Dziś wiele Panien Młodych decyduje się na zabudowane suknie ślubne, które choć skromne w formie, kuszą lekkością materiału.

Rose Rosa

* * *

Ciekawy motyw haftu na sukni może zdziałać wiele dla stylizacji w dniu ślubu. Oczywiście w dalszym ciągu motywem wiodącym prym są kwiaty. Ten motyw jest tak szalenie wdzięczny i romantyczny, że marne są szanse na jego wyjście z mody ślubnej. Tym samym suknie z motywem kwiatowym na pewno wpiszą się w kanon sukien ponadczasowych. Ciekawym pomysłem jest jednak odejście od haftowanej roślinności na rzecz fauny. Równie atrakcyjnym tematem, co kwiaty, mogą stać się ptaki. Pawie oczko pozwoli Ci na stworzenie nie tylko ciekawej stylizacji, ale również kompleksowej aranżacji przyjęcia weselnego.

Sally

Claire Pettibone

Jack Kay

Alexandra Grecco

* * *

Jeśli nic nie jest wstanie odciągnąć Twojej uwagi od kwiatów, postaw na najświeższy trend sezonu, czyli kwiaty 3D. Świetnie prezentują się na wielu krojach sukni. Mogą stać się dekoracją dekoltu, a także wycięcia na plecach. Grube hafty również pozwolą Ci na uzyskanie oryginalnej ozdoby sukni. W tym sezonie kwiaty muszą mieć odpowiedni kształt i formę.

Claire Pettibone

Hayley Paige

Inbal Dror

* * *

Przezroczystościom mówimy TAK! W tym sezonie odkryte ciało jest zawsze zakryte, a im więcej niedopowiedzianego negliżu tym lepiej. Pozornie gołe ciało świetnie jest zamaskowane dzięki odpowiednim haftom i koronkom. Seksowne nici ciągnące się wzdłuż kobiecego ciała sprawiają wrażenie niesłychanie sensualnych, a jednocześnie są wspaniałą zasłoną dla newralgicznych części kobiecego ciała. W końcu im mniej pokażemy tym lepiej. Warto pozostawiać ogromne pole dla wyobraźni.

BHLDN

Emmanuel Haute Couture

Krikor Jabotain

Julie Vino

Paolo Sebastian

Liz Martinez

Julia Kontogruni

* * *

Znalezienie odpowiedniego detalu do wykończenia stylizacji sukni ślubnej nie stanowi problemu, gdy wiesz, czego właściwie szukasz. Motywy roślinne pojawiają się wszędzie. Tylko od Ciebie zależy w jakiej formie je przyjmiesz. Misternie tworzone kwiaty z materiału sukni, suknia niczym polna łąka, czy w końcu hafty rozsypane po całej długości sukni. Tylko Ty decydujesz, czy warto postawić na kolor i on ma stanowić główną atrakcję sukni, czy jednak ważny jest szczegół i pieczołowitość wykonania najmniejszego listka na ramiączku najpiękniejszej sukni w Twoim życiu.

Ezra Couture

Sareh Nouri

Zita Elze Flowers

Claire Pettibone

zdjęcia: PINTEREST