5/6 Nowinki w aranżacjach ślubnych

by piątek, 26 maja, 2017Co nowego w aranżacjach ślubnych? Całe mnóstwo! Dzięki niuansom każdy sezon odróżnia się od poprzednich, co wzbogaca warstwę wizualną przyjęcia weselnego i całej ceremonii. Śledząc trendy ślubne, możecie mieć pewność, że wykorzystanie choć kilku z nich gwarantuje Wam niepowtarzalność Waszego przyjęcia i wpisanie go w najwyższe standardy mody, która jak wszystko, tak i aranżacje dyktuje po swojemu.

REKLAMA

bookab

* * *

ZIELONE GIRLANDY NA STOŁACH

Girlandy nie są nowością, ale zielone girlandy już zdecydowanie tak! To świetny pomysł na dekorację stołów weselnych, słodkich stołów i drink barów.

* * *

SZNURY Z ORIGAMI

W tym sezonie szalenie modne są geometryczne wzory, a jak geometria, to musi być origami. Sznury z origami będą piękną ozdobą nad głowami gości.

* * *

KOLOROWE COTTON BALLS

Choć wielu dekoratorów upiera się, że czas na cotton balls minął, trendy ślubne pokazują zupełnie coś innego. Z powodzeniem mogą stanowić dodatkowe oświetlenie przestrzeni weselnej, ale również dekorację stołów i krzeseł.

* * *

KRZESŁA USTAWIANE SPIRALNIE

Odwiecznym problemem ceremonii ślubu jest ustawienie krzeseł, tak, by wszyscy goście mieli równe szanse uczestnictwa w składaniu przysięgi. Tegorocznym pomysłem jest ustawienie krzeseł spiralnie.

* * *

PODUSZKI NA SIEDZISKACH

Komfort jest w modzie, więc nie wahajcie się i rzućcie gościom kilka poduszek dla zwiększenia ich wygody podczas całonocnej biesiady.

* * *

PODŚWIETLANE STOŁY

Ledy zawojowały branżą ślubną. To już nie tylko podświetlane litery, ale również podświetlane stoły. Taka aranżacja z pewnością przykuje uwagę gości do smakowitych przekąsek.

* * *

POMYSŁOWE WINIETKI

Czasem gości warto zachęcić do odnalezienia własnego miejsca przy stole. Kreatywne winietki z pewnością w tym pomogą. Mogą one przybierać różne kształty, formy i kolory. Słowem – wszystko, co tylko przyciągnie uwagę.

* * *

STOŁY OKRĄGŁE I PODŁUŻNE

Łączenie różnych kształtów stołów to absolutny trend tego sezonu. Doskonale sprawdza się łączenie stołów podłużnych z okrągłymi.

* * *

SKRZYNKI PO OWOCACH NA KOMPOZYCJE

Skrzynie towarzyszą modzie ślubnej od kilku sezonów. W tym roku niewielkie skrzynie po owocach będą świetną osłonką dla kompozycji florystycznych na stołach weselnych.

* * *

KALIGRAFIA NA DESKACH

Branża ślubna pokochała drewno z wzajemnością, dlatego nie wahajcie się wykorzystywać drewnianych elementów w każdej formie. My proponujemy drewniane tabliczki z kaligrafią.

zdjęcia: PINTEREST

1 odpowiedź
  • Beata
    31 maja, 2017

    Przyznam szczerze że podobają mi się te nowinki. Wprowadzają trochę świeżości do tej uroczystości. 🙂