4/5 Ooh jakie piękne filmy! OOHSTUDIO.PL

by piątek, 3 lutego, 2017
Na rynku ślubnym są tysiące filmowców, którzy w różny sposób przedstawiają historie Młodych Par, które im zaufały, by zapisać wspomnienia ze swojego najważniejszego dnia ślubu. Dziś pokażemy Wam jak to robi OOH STUDIO, kreatorzy wspaniałych historii miłosnych zapisanych w niebanalnych, pełnych emocji kadrach. Na dowód ich świetnej pracy mamy również wybrane dwa filmy ślubne, obok których nie można przejść obojętnie. Historie te wzruszają i zachwycają bijącą z nich prawdą. Musicie je zobaczyć. Miłość jest jedna, ale każda historia miłosna jest wyjątkowa. Pozwól nam opowiedzieć Waszą. – tak piszą o sobie filmowcy z OOH STUDIO. A ich deklaracja ma ogromne podstawy w postaci genialnych klipów ślubnych. Kiedy pojawiały nam się kolejne filmy autorstwa tego studia, ciężko było kliknąć pauzę, bo każdy z nich jest inny i każdy z nich przepełniony jest emocjami. Jednocześnie filmowcy nie klasyfikują się w konkretnej stylizacji, choć wesela w zgodzie z naturą zdecydowanie są ich mocną stroną, bo często pojawiają się w ich portfolio. OOH STUDIO przede wszystkim cenią sobie szczerość emocji: „Na takich weselach czujemy się najlepiej. Niewymuszonych, Waszych, niespiesznych, bez planu wesela najeżonego setką atrakcji. Nie muszą mieć przymiotnika: rustykalny, boho w opisie, nie muszą być w stodole, w altanie. Ważne żeby były celebracją tego dnia, Pary Młodej, żeby w całym planowaniu nie zapomnieć o tym co w tym dniu najważniejsze. W tym studiu liczy się przede wszystkim historia dwojga zakochanych. Piękno, które ich otacza i najbliżsi ludzie. To wspomnienia zapisane w niepowtarzalnych kadrach.

REKLAMA

bookab

* * *

PATRYCJA I MARTIN

Ten klip jest dowodem na to,  że w dniu ślubu nie istnieją żadne granice. Nie ma tu miejsca na bariery językowe. Martin i jego słoweńscy goście świetnie czuli się podczas dwudniowego przyjęcia weselnego w Dolinie Cedronu.  Cała uroczystość odbyła się w stylu boho, co zostało świetnie zaznaczone w cudownych kadrach OOH STUDIO. To uhonorowanie wolności, swobodnych rozmów na świeżym powietrzu, ale także pięknych, wzniosłych słów, które doskonale uzupełniają cały film. W tym reportażu świetnie prezentowały się spójne stylizacje gości. To piękny ukłon w stronę organizacji Młodej Pary i poszanowanie dla ich wizji. To jedna ze ślubnych perełek. Czuliśmy tam ogromną celebrację miłości, szczerą radość. – napisali o tym filmie artyści.

 

* * *

PAULINA I PAWEŁ

Ten film ślubny bez problemu znajdziecie na profilu OOH STUDIO. Jak sami filmowcy określają najbardziej pachnący ślub minionego sezonu: W tym dniu zagrało absolutnie wszystko: od stylizacji, kwiatów, lokalizacji, po światło. To było morze emocji – radości, wzruszenia, czułości i rzecz jasna miłości. I rzeczywiście emocje widać już w pierwszych kadrach filmu. Świetnie zaznaczono first look, czyli moment, kiedy Narzeczeni widzą się po raz pierwszy w dniu ślubu. Wspaniała ceremonia plenerowa zdobiona była przede wszystkim urokiem otoczenia. Doskonale grają tu emocje nie tylko między kochankami, ale również ich rodzicami. Moment, gdy Panna Młoda została oddana przez ojca w objęcia swojego przyszłego męża był szalenie wzruszająca, co ujawniło się w potoku łez spływających po policzkach zebranych, a przede wszystkim Pauliny. Ten niepowtarzalny moment w życiu Pauliny i Pawła odbył się w Starej Oranżerii. Miejscu tak bajecznym, że przenosi nas w świat cudownie nierealny. Paulina zaprezentowała się w zjawiskowej zwiewnej sukni Laurelle. Paweł wybrał granatowy garnitur i drewnianą muchę od The Bow Bow Ties, która doskonale komponowała się z wybraną przez Młodą Parę stylizację rustykalną.

 

video: OOHSTUDIO.PL