5/5 Kolor Roku 2017 GREENERY

by piątek, 3 lutego, 2017
Już znamy najmodniejszy kolor według Pantone na rok 2017! Zachwycający świeży i symbolizujący nowy początek Greenery cudownie odnajduje się w dekoratorstwie. Już teraz masowo pojawiają się dodatki w odcieniach soczystej zieleni. Skoro apetyt rośnie w miarę jedzenia, to mamy dziś dla Was szalenie inspirujące aranżacje, które z pewnością pomogą Wam w zorganizowaniu niepowtarzalnego przyjęcia w najmodniejszym odcieniu tego roku. Koniecznie zobaczcie ten post i nie zostawajcie w tyle ze ślubnymi trendami!

REKLAMA

bookab

* * *

GREENERY

Soczysta zieleń nie musi być jaskrawa. Jej delikatny urok jest zachwycający. Świetnie sprawdza się na przyjęciach w stylu rustykalnym i all fresco, bo to właśnie tu zieleń lubi dominować. Doskonała harmonia z naturą.

* * *

GREENERY + PINK

Romantyczny róż ze świeżą zielenią komponuje się idealnie i szalenie energetycznie. To piękne połączenie pastelowych kolorów z żywą zielenią. Cudowny duet dla typowych romantyków, ale również wielbicieli sorbetów.

* * *

GREENERY + YELLOW

Cytryna to dodatkowy zastrzyk energii, dlatego żółć jest tak chętnie wykorzystywana przez Pary Młode do tworzenia niebanalnych aranżacji. W tym sezonie słoneczne odcienie nie mogą obyć się bez wspaniałej zieleni Greenery, co tylko wzmaga apetyt na przepyszne cytrusy, które również stają się nieodzownym elementem dekoracji weselnych stołów.

* * *

GREENERY + WHITE

Klasyka lubi trendy, dlatego nie wahajcie się połączyć czystą biel z najmodniejszą zielenią. Biała elegancja będzie cudownie podkreślona dzięki świeżej barwie Greenery, co wprowadzi nieco życia do monochromatycznej palety barw ślubnych.

zdjęcia: PINTEREST
Tagi: , Kategoria: TRENDY 2017 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *