6/6 Dekoracje ślubne – trendy 2017

by wtorek, 28 lutego, 2017
Artykuł ekspercki powstał przy współpracy z wypożyczalnią dekoracji ślubnych www.wypozyczalnia-dekoracji.pl

Ze ślubem jest jak z dobrym makijażem – liczą się te drobne detale, które sprawiają, że jest wyjątkowy. Dlatego właśnie warto przyjrzeć się trendom w dekoracjach. Nawet najpiękniejszej sali weselnej przyda się kilka dodatków, które uczynią ten dzień tylko Waszym i sprawią, że rozbłyśnie w pełni.

Co w dekoracjach ślubnych będzie modne w nadchodzącym sezonie?

1. Złoto – tak, jak w papeterii, tak również w dekoracjach złoto wraca. To klasyka, elegancja i cudowna oprawa tak wyjątkowej uroczystości. Jeśli chcemy trochę tę klasykę odświeżyć, to idealnym rozwiązaniem będzie różowe złoto. Świetnie się sprawdzą eleganckie lampiony, opaski na serwetki, złote bieżniki, elementy złocone w bukietach i papeterii.

2. Cekiny i brokat – wraz z trendem na złoto powrócił trend na to, co błyszczące. Może być to srebrny lub złoty brokat albo cekiny. Świetny będzie numerek stołu pokryty brokatem, który spełni funkcję praktyczną i dekoracyjną jednocześnie. Hitem na całym świecie są także cekinowe bieżniki

3. Motywy arabskie – marokańska koniczyna, turkus, złoto, fuksja, kwiaty – to wszystko świat garściami czerpie z kultury Orientu.

4. Styl rustykalny i country – choć modny był już w zeszłym sezonie, to wciąż jeszcze nam się nie opatrzył, a w dodatku potrafi zaskoczyć. W tym roku postarajmy się go nieco ożywić – poprzez dodanie czerwieni lub elementem stylu glamour.

5. Pióra i łapacze snów – dość nietypowe motywy, ale jeśli ktoś chce zaskoczyć swoich gości i nadać uroczystości nieco niebiańskiego klimatu, to z pewnością takie dodatki się sprawdzą.

6. Dekoracja hand madowa – możemy wykonać ją sami w prosty sposób, a potrafi być bardzo modna i efektowna – brokacenie, papierowe kwiaty, serduszka, łapacze snów, zdobione słoiki… dekoracja może być wykonana w każdym stylu i z pewnością będzie niepowtarzalna.

7. Wypożyczanie dekoracji – na świecie moda na wypożyczanie wszystkiego osiąga apogeum popularności. W Polsce czekaliśmy długo, ale jest już profesjonalna wypożyczalnia dekoracji ślubnych. Nie musicie już wszystkiego kupować. Dekoracje stały się wyjątkowo dostępne. Zajrzyjcie na wypozyczalnia-dekoracji.pl. Jest tam sporo różnych styli, kolorów, artykułów o wielu zastosowaniach. Nas zainspirowały cekinowe bieżniki, świetne dodatki do coraz popularniejszych ślubów plenerowych i styl country, w którym już od jakiegoś czasu jesteśmy zakochane!

P.S. Już nie możemy się doczekać Waszych cudownych pomysłów i zdjęć z pięknie udekorowanych ślubów i wesel.

REKLAMA

bookab

obrusy srebrne, cekinowe

 

zygzaki chevron

rustykalne kokardy

lampiony

opaski na serwetki

pieńki

ręczne złocenia

najmodniejsza kolorystyka róż i złoto

różowe dodatki

serwetki

stojaki

obrus cekinowy złoty

 

złote lampiony

złoty bieżnik cekinowy

zdjęcia i tekst: Agnieszka Siemińska-Kosior / WYPOŻYCZALNIA DEKORACJI