Dekoracje miejsca zaślubin

by wtorek, 29 sierpnia, 2017
W trakcie planowania ślubnych dekoracji absolutnie nie można zapomnieć o szczególnym ozdobieniu miejsca zaślubin. To przecież właśnie tam odbędzie się ta najważniejsza chwila, dlatego warto zadbać o to, aby stworzyć tam piękny uroczysty klimat. Aranżacja miejsca miejsca zaślubin powinna współgrać z całą resztą dekoracji, jednak ta wyjątkowa sfera zasługuje na wyjątkowe wyszczególnienie, dlatego można użyć nieco więcej kwiatów, czy też skorzystać z efektownych tkanin. Pomysłów na taką dekorację jest naprawdę sporo, a kilka z nich znajduje się w poniższych inspiracjach.

REKLAMA

bookab

* * *

NA PLAŻY

Plażowa sceneria jest już piękna sama w sobie, jednak jest też idealnym tłem do dekoracji. Spójrzcie tylko jak cudownie prezentują się kwiatowe łuki, czy też zwiewne tkaniny na tle piasku i wody. Z takim otoczeniem idealnie zgrywają się jasne, pastelowe barwy, ale również te żywe, nawiązujące do egzotycznego stylu.

* * *

KWIATOWO

Kwiaty to z pewnością najpopularniejszy element dekoracji ślubnych. W tym szczególnym miejscu prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Mnóstwo kolorowych kwiatów nadaje piękny uroczysty charakter.

* * *

W ZIELENI

Bardzo modna w ostatnich sezonach zieleń doskonale ozdabia miejsca zaślubin. Idealnie zgrywa się z jasnymi tkaninami tworząc delikatną i subtelną dekorację. Aranżacje z użyciem zieleni tworzy harmonijny, ale jednocześnie odświętny klimat.

* * *

KREATYWNIE

W aranżacji miejsca zaślubin jest wiele miejsca dla kreatywności młodej pary. Pomysłowe dekoracje wykonane przez narzeczonych, czy też elementy nawiązujące do ich zainteresowań sprawdzają się idealnie w tym wyjątkowym miejscu. Dzięki temu miejsce zaślubin zyskuje wiele oryginalności i niebanalności.

* * *

WEWNĄTRZ

Nie tylko plenerowe śluby tworzą duże możliwości na piękne udekorowanie miejsca zaślubin. Uroczystość we wnętrzu może zostać równie cudownie udekorowana. Pomysłowe tła, kwiaty oraz tkaniny tworzą uroczysty i wyjątkowy klimat tego miejsca.

zdjęcia: PINTEREST


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *