Fantastyczne balony w akcji

by poniedziałek, 20 sierpnia, 2018Renesans balonowych dekoracji jest oszałamiający! Przyznam się, że nie wierzyłam, że kiedykolwiek balony wrócą do łask. Pewnie dlatego, że pamiętam śluby sprzed 15 lat, kiedy balonowe dekoracje bardziej straszyły niż zdobiły 😉 Dziś z pełnym zachwytem oglądam dekoracje z balonów! Różnorodność kolorów, kształtów, materiałów, wielkości jest nie do opisania! Nadal jednak obowiązuje ta sama zasada, co 15 lat temu – aby dekoracja była efektowna, musi być wyrazista, tzn. musi składać się ze zwartej ilości balonów. Mogą to być nawet 2-3 balony, pod warunkiem, że są bardzo duże. Ale najbardziej spektakularne aranżacje uzyskacie łącząc balony o różnej wielkości, odcieniach. Mamy dla was mnóstwo inspiracji, przy których podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby uzyskać efekt WOW!

REKLAMA

Nieciekawy sufit można fantastycznie zasłonić balonową dekoracją. Mix różnej wielkości i dwóch kolorów balonów nada całej aranżacji spektakularnego wyglądu!

Jednokolorowa kompozycja z balonów to świetne tło dla kolorowej aranżacji kwiatowej.

Połączenie balonów i kwiatów wygląda przepięknie! Taka dekoracja może być tłem w miejscu zaślubin lub za stołem pary młodej.

Balonowe ombre to genialna aranżacja na śluby w stylu romantycznym i whimsical. Dodajcie kwiaty i frędzle z bibuły, a efekt powali gości na kolana!

Mieszajcie małe i duże balony! Dodawajcie do nich wstążki i samodzielnie wykonane chwosty!

Połączenie balonów i papierowych kul (honey combs) sprawdzi się doskonale przy konstrukcjach w miejscu plenerowych zaślubin.

Stopniowanie kolorystką i wielkością balonów to najlepszy sposób, aby aranżacja była wielowymiarowa.

Dopasuj kolor balonów do stylistyki przyjęcia. Zasada, aby łączyć pokrewne kolory o wielu odcieniach sprawdzi się najlepiej.

Łączenie pastelowych balonów z metalicznymi nada aranżacji stylowy wygląd!

Złote balony doskonale podkreślą aranżację z jasnych, pastelowych balonów. Nie obawiajcie się łączenia takich barw! Wyglądają zjawiskowo!

Najlepiej wg nas wyglądają okrągłe balony. Są dużo bardziej plastyczne. Połączenie małych, średnich i dużych balonów ożywia całą kompozycję.

Nie masz pomysłu na tło w miejscu plenerowego ślubu? Ścianka z balonów to idealne rozwiązanie! Po ślubie można przenieść ją na salę weselną i postawić za stołem nowożeńców lub słodkim barem.

Zasada, że mniej znaczy więcej, nie sprawdza się w przypadku balonów 😉 Efekt WOW osiągniesz tylko dużą ilością balonów!

Balony na stołach weselnych zamiast kwiatów? Genialne w swojej prostocie rozwiązanie!

Dla takiego efektu trzeba się napracować, ale przyznacie, że efekt jest 😉 Pamiętajcie, że tylko balony napełnione helem będą się unosić. Nadmuchane powietrzem nigdy.

Balony pod sufitem i na podłodze to fantastyczny pomysł na aranżację w stylu glamour.

Z balonów można stworzyć różnorodne w kształtach aranżacje. Szczególnie urokliwie wyglądają girlandy z małych i większych balonów.

Idealne na letnie śluby będą pastelowe balony!

Dopasuj kolor balonów do stylistyki przyjęcia. Wybraliście motyw tropikalny? Wybierz koralowe, amarantowe, pomarańczowe i brzoskwiniowe balony, które florysta poprzetyka intensywnie zielonymi egzotycznymi liśćmi.

Żadna inna dekoracja nie daje takich efektów, w relatywnie najniższej cenie, jak balony! Dlatego warto ich użyć do wypełnienia dużych przestrzeni!

Pamiętajcie, że balony napełnione helem, ze specjalnym uszczelniaczem będą wyglądać efektownie przez 8-10 godzin, dlatego takich dekoracji nie można przygotować na kilka dni przed weselem!

Białe balony to idealny sposób na wypełnienie przestrzeni i nadanie lokalowi lekkości.

Uwielbiam ten patent! Połączenie okrągłych balonów z małymi, złotymi balonikami w kształcie gwiazdek!

Błyszczące i metaliczne balony to pomysł na wesele w stylu glamour!

zdjęcia: PINTEREST

Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0