Gdzie warto wybrać się w podróż poślubną?

by środa, 27 marca, 2019Podróż poślubna to popularna tradycja wśród nowożeńców. Wspólna wycieczka podczas miesiąca miodowego to czas przeznaczony tylko dla małżonków, możliwość spędzenia razem pięknych wakacji i jeszcze lepszego poznania się. Kierunków, w które warto wybrać się w podróż poślubną jest wiele. Gdzie najlepiej pojechać? Podpowiadamy w poniższym artykule.

 

  1. Oferty dla zakochanych
  2. Grecja zawsze modna
  3. Egzotyczna Tajlandia
  4. Nieodkryta Czarnogóra

 

Oferty dla zakochanych

 

Państwo młodzi mają w czym wybierać. Zarówno hotele, jak też biura podróży, takie jak https://dreamtours.pl/wakacje/podroz-poslubna oferują wiele propozycji wycieczek tylko dla nich. Dla nowożeńców hotele przewidują często specjalne apartamenty, kolacje powitalne z butelką szampana czy inne atrakcje. Oferty tego typu zwykle charakteryzują się też bardzo dobrymi cenami. Nierzadko można trafić na prawdziwe okazje i np. zakupić 2-tygodniową wycieczkę z wyżywieniem w cenie wyjazdu tygodniowego – wystarczy tylko dobrze poszukać. A które kierunki są szczególnie polecane?

 

Grecja zawsze modna

 

Dobrym rozwiązaniem na podróż poślubną jest zawsze Grecja. Kraj ten posiada wszystko to, czego można oczekiwać od idealnej destynacji – piękne widoki, słoneczny klimat, dobre jedzenie i przyjazne ceny. W dodatku bardzo szeroki wybór kierunków – zarówno licznych greckich wysp, jak też turystycznych miejscowości Grecji kontynentalnej sprawia, że z pewnością każdy znajdzie wycieczkę dla siebie. Średnio za 10-dniowy romantyczny wypoczynek na Rodos, Krecie czy wyspie Kos zapłacimy ok. 2-3 tysiące złotych za osobę, przy bezpośrednim przelocie, z transferami na miejsce oraz z wyżywieniem. Ponadto często można trafić na dodatkowe promocje, np. last minute na stronie https://dreamtours.pl/.

 

 

Egzotyczna Tajlandia

 

Dla miłośników egzotyki, rajskich widoków i tropikalnej przyrody idealnym rozwiązaniem będzie podróż do Tajlandii. Dobrej klasy hotele blisko plaży, smaczne wyżywienie i przeloty oraz transfery to koszt od ok. 3500 złotych za osobę za tygodniowy pobyt. Zaletą tego kraju są nie tylko piękne piaszczyste plaże, ale też liczne SPA, możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wiele zabytków i atrakcji do zwiedzenia i zobaczenia.

 

Nieodkryta Czarnogóra

 

Ten niewielki kraj zdobywa dopiero turystyczną popularność, dlatego też może się poszczycić bardzo atrakcyjnymi (jeszcze) cenami. Czarnogóra może zapewnić ponadto słoneczną pogodę, czyste plaże i morze oraz wiele atrakcji do zwiedzenia, w tym m.in. magiczny Kotor, historyczną perłę Stary Bar czy też popularny kurort Budvę.

 

zdjęcia: materiały prasowe