New York Bridal Week NAEEM KHAN

by czwartek, 29 października, 2020
 

Po wiosennym lockdownie branży ślubnej i całego świata, liczyliśmy, że jesień przyniesie więcej pozytywnych informacji i zdarzeń. Co prawda pokazy w ramach New York Bridal Week odbyły się głównie online, to jednak widać światełko w tunelu, ponieważ pokazano 60 pokazów, co stanowi i tak około połowę normalnej liczby pokazów, ale w porównaniu z pokazami wiosennymi jest to o ponad połowę więcej.

Co więcej, spośród zaprezentowanych kolekcji, udało się wyodrębnić trendy, które będą dominować w kolejnym roku. W tym tygodniu zapraszamy was do obejrzenia 60 kolekcji projektantów z USA, Izraela, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii i Libanu. W przyszłym zaś zaprezentujemy wiodące trendy z zaprezentowanych kolekcji.

Mamy ogromną nadzieję, że przyszły sezon ślubny będzie już powrotem do normalności i wszystkie piękne śluby odbędą się zgodnie z planem. W ich zaplanowaniu i przygotowaniu pomoże wam najnowsza książka Bridelle „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL„, w której znajdziecie także porady dotyczące wyboru sukni ślubnej, dodatków i całej stylizacji. Książkę możecie kupić TUTAJ.

 

REKLAMA

 

NAEEM KHAN

 

zdjęcia: materiały prasowe