New York Bridal Week // Treny naramienne

by piątek, 8 stycznia, 2021
TRENDY 2021 z New York Bridal Week

 

Przygotuj swoją listę życzeń ślubnych! Tydzień mody w Nowym Jorku, który odbył się tegorocznej jesieni zachwycił i nasycił spragnionych mody ślubnej. Przypominamy, że wiosenne pokazy nie odbyły się w związku z pandemią, a i jesienne były w dużej mierze wyłącznie transmitowane online. Pomimo okrojonej formy prezentacji, nie zabrakło emocji oraz mnóstwa fantastycznych inspiracji. Nie zabrakło trendów, które znamy z poprzednich sezonów, ale często w nowych i zaskakujących odsłonach. Od prostych falban, po romantyczne bufiaste rękawy niczym z Ani z Zielonego Wzgórza, od zabawnych, krótkich kreacji na małe miejskie przyjęcia, po zjawiskowe, eteryczne suknie od największych projektantów w świecie mody ślubnej!

Ruszamy w tym tygodniu śladami 15 najważniejszych trendów w modzie ślubnej na 2021 rok!

 

TRENY NARAMIENNE

 

Jeśli z niecierpliwością oczekujesz na suknię ślubną księżnej Diany w nowym sezonie The Crown, zastanów się nad tym trendem. Nazwij to prochowcem na ramię, trenem ze wstążki, a nawet nowym podejściem do peleryny. Suknie ślubne zdobione długimi pasmami materiału przymocowanymi na ramionach były obecne w kilku kolekcjach, dając pannie młodej królewską opcję, która jest lżejsza niż zwykły tren. Uwielbiamy ten trend!

 

 

Savannah Miller // Halfpenny London // Allison Webb

 

 

Leanne Marshall // Berta Bridal Couture // Vivienne Westwood

 

zdjęcia: materiały prasowe

https://bridelle.pl/2021/jak-zorganizowac-wymarzone-wesele

https://bridelle.pl/2021/zaproszenia-slubne-i-dodatki-od-studio-brzoza


1 odpowiedź
  • Lubie
    23 listopada, 2020

    Dla mnie najpiękniejszą suknią ślubną wciąż pozostaje suknia Meghan Markle, ale nie ta, w której składała na przysięgę, ale ta wieczorowa, projektu Stelli McCartney. Cudo!