PRONOVIAS 2021 Atelier Haute Couture

by poniedziałek, 18 maja, 2020
Zainspirowana jednymi z najbardziej szanowanych i czarujących gwiazd filmowych, kolekcja 2021 ATELIER PRONOVIAS jest przeznaczona dla panny młodej szukającej wyrafinowanej sukni ślubnej, godnej uświetnienia czerwonego dywanu w Hollywood. Znana z zamiłowania do wykwintnych tkanin i krojów wyszczuplających sylwetkę, dyrektor artystyczna Pronovias, Alessandra Rinaudo, stworzyła kolekcję, dzięki której wszystkie narzeczone poczują się wyjątkowo w dniu ślubu.

 

Odkrywanie klasycznych sylwetek nie jest łatwym zadaniem, ale pasja Rinaudo do kunsztu, wzornictwa i dopasowania kreacji, znajduje odzwierciedlenie w jej najnowszej kolekcji couture. Od przeprojektowanych marszczeń, które kaskadowo falują wzdłuż gorsetu, aby dodać efektu wow, po zjawiskowe suknie obszyte tysiącami kryształów, aż po bufiaste rękawy zdobione misterną, ręcznie tkaną koronką i kwiatowymi aplikacjami – każda suknia jest zaprojektowana z myślą o efektownym i oszałamiającym stylu.

 

 

Różnorodność, a jednocześnie niewiarygodna spójność tej kolekcji jest wręcz szokująca. Od czasów zmarłego tragicznie Manuela Moty, nie było w historii mody ślubnej, tak wyjątkowej kolekcji. Główna projektantka Pronovias sięgnęła absolutnych wyżyn prezentując te 20 modeli, z których każdy mógłby być okrzyknięty najpiękniejszą kreacją w kolekcji. Od początku mojej pracy w branży ślubnej, jestem wielką fanką hiszpańskiej marki. Podziwiałam zawsze spójność, innowacyjność, różnorodność, otwarcie na panny młode o większych i mniejszych rozmiarach, ale ta kolekcja otwiera wg mnie nowy rozdział w historii Pronovias. I chociaż trudno jest mi sobie wyobrazić, jak Alessandra Rinaudo mogłaby przebić samą siebie w kolejnej kolekcji, to jestem spokojna i pewna, że właśnie to zrobi.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

AVA

 

 

BURTON

 

 

CAMERON

 

 

CHAZELLE

 

 

COPPOLA

 

 

DEE

 

 

EASTWOOD

 

 

FORD

 

 

FRANCIS

 

 

GRETA

 

 

JENNIFER

 

 

KATHERYN

 

 

NOLAN

 

 

QUENTIN

 

 

RIAN

 

 

RIDLEY

 

 

RITCHIE

 

 

SWANSON

 

 

TAIKA

 

 

WILDER

 

zdjęcia: PRONOVIAS

Magicznie i fotograficznie – CIECIELOWSKI.PL