PRONOVIAS 2021 x Ashley Graham

by poniedziałek, 18 maja, 2020
Supermodelka Ashley Graham podbiła branżę modową od momentu, gdy w 2016 roku, uświetniła okładkę magazynu Sports Illustrated. Stała się również głosem ruchu Body Positive, zachęcającym do akceptacji siebie, niezależnie od wagi, rozmiaru, wzrostu czy koloru skóry. Teraz modelka może dodać do swojego CV nowy punkt – projektantka sukien ślubnych, a to wszystko dzięki wyjątkowej współpracy z hiszpańskim domem mody ślubnej PRONOVIAS.

 

Na tę kolekcję czekał tak naprawdę cały ślubny świat. Ale trzeba uczciwie napisać, że Pronovias, jeszcze przed podjęciem współpracy z Ashley Graham, oferował bardzo szeroką rozmiarówkę w regularnej kolekcji. Ta współpraca jest sednem zmian w branży ślubnej.

 

Kiedy 10 lat temu kupowałam suknię ślubną, miałam trudności ze znalezieniem odpowiedniej kreacji w moim rozmiarze, który dobrze by pasował i sprawił, że poczułam się wyjątkowo. – powiedział Graham w komunikacie prasowym. Dodaje: Branża ślubna musi być orędownikiem integracji i różnorodności ciała.

 

Ta 16-częściowa kolekcja zaczyna się od 1000 USD i rośnie do 3500 USD i będzie dostępna w rozmiarach od 0 do 34 (rozmiarówka amerykańska). Posiada szereg wzorów i krojów, które gwarantują idealne dopasowanie do każdego rodzaju sylwetki, od nowoczesnych sukienek o linii A, aż po strukturalne garnitury z koronkowymi detalami (to mój osobisty faworyt!). Kolekcja dostępna jest w wybranych butikach, w wybranych krajach.

 

 

ANDREWS

 

 

ANOUK

 

 

CURTIS

 

 

DAY

 

 

DEHAVEN

 

 

DUNAWAY

 

 

HUNTER

 

 

HUTTON

 

 

IRELAND

 

 

LIV

 

 

NEAL

 

 

PARRISH

 

 

SHIRLEY

 

 

WRIGHT

 

zdjęcia: PRONOVIAS