TRENDY 2020/2021. Pierzaste sukienki

by czwartek, 14 maja, 2020
 

TRENDY MODA ŚLUBNA 2020/2021

 

Od śmiałych kolorów, przez unikatowe wykończenia, aż po nonszalanckie dodatki! Te stylizacje będą królować w sezonie 2020/2021.

Ubiegłoroczne trendy ślubne były inspirowane dramatem i klasyką królewskich wesele, ale ten sezon, a przez panującą pandemię, także następny należeć będą do nowoczesnych, drapieżniejszych, seksownych i kobiecych stylizacji. Nowe interpretacje klasycznych krojów, świeże i nieoczywiste alternatywy dla bieli, kości słoniowej i alabastru. Nie można nie zauważyć inspiracji dekadami, które wydają się niezaprzeczalnie wybiegać w przyszłość.

Zobaczcie 20 najbardziej wyrazistych trendów na sezon 2020/2021. Te trendy zmieniają reguły w świecie mody ślubnej!

 

Dziś powinnam opisywać dla was trendy na podstawie co najmniej 100-120 najnowszych kolekcji. Stało się jednak inaczej z powodu globalnej pandemii. Amerykańscy projektanci i marki, które są co roku pionierami nowych trendów i tendencji, zaprezentowali w tym roku zaledwie 1/4 kolekcji! Takie coś nie miało precedensu nigdy wcześniej! Myślę, że całą branżę ślubną, a modę ślubną w szczególności, czeka ogromna zmiana. Jeśli dziś promowane są trendy, które były przewidywane ponad 6 miesięcy temu, to znaczy, że wszyscy projektanci i trendsetterzy z branży ślubnej zaczną funkcjonować w nowej rzeczywistości. Mam na ten temat swoje przemyślenia, także na przykładzie swojej pracy i podzielę się nimi wkrótce. A jak wy uważacie? Czy branża ślubna zmieni swoje oblicze?

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Pierzaste sukienki

 

Od w pełni opierzonych sukienek po eleganckie małe mini. Luksusowe, a jednocześnie lekkie pióra dodają efektownego i kobiecego akcentu każdej ślubnej stylizacji. W tym sezonie widzieliśmy pióra we wszystkich możliwych odmianach i kombinacjach, ale jedno jest pewne – suknie z piórami nie mogą być skromne! Suknie z piórami są teraz teatralne i szykowne! A sezon 2020/2021 będzie z pewnością należeć do tych spektakularnych zdobień! Ten trend jest z pewnością bardzo wyrafinowany, ale jednocześnie romantyczny i marzycielski. I jeszcze jedno – suknie z piórami genialnie prezentują się choćby przy najmniejszym ruchu ciała!

 

 

 

Zuhair Murad Bridal Spring 2020 / Naeem Khan Bridal Spring 2020

Oscar de la Renta Bridal Spring 2020 / Balmain Resort 2020 / Ralph & Russo Fall 2019 Couture

 

 


 

Tagi: , Kategoria: TRENDY 2020 0