Bridelle Style Guide FOREST 1

by środa, 17 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FOREST

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

blady róż / morela / zgaszona zieleń / brąz / mocca

 

Kolory uzupełniające

czerń / brzoskwinia / ecru

 

Kwiaty

róża / peonia / ostróżka / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

piknik

slow food

starocie

 

 

 

1. Bukiet ślubny z dodatkiem leśnych paproci wygląda przepięknie! Pastelowe kwiaty i ciemna zieleń liści to świetne i nieoczywiste połączenie w stylizacji forest.

2. Trójkątna konstrukcja to nadal bardzo modna instalacja dekorująca miejsce zaślubin. Taką konstrukcję można ozdobić kwiatami, pnączami, tkaninami lub łapaczami snów.

3. Makrama to świetny pomysł na weselny stół. Płaski splot umożliwi bezpieczne ustawienie na makramie kieliszków, świeczników i kompozycji kwiatowych.

4. Kaligrafowana papeteria i pieczęcie lakowe w kolorze miedzianego złota idealnie komponują się z naturalnymi odcieniami brązu traw.

5. Drewniane skrzynki pełne regionalnych specjałów będą idealną formą podziękowania dla rodziców.

6. Kompozycje na stołach nie muszą być monotonne. Gałęzie i długie łodygi nadadzą kompozycjom trójwymiarowości.

 


zdjęcia: PINTEREST