Bridelle Style Guide FOREST 2

by środa, 17 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FOREST

 

 

Styl uzupełniający

greenery

 

Kolory przewodnie

biel / srebro / zgaszona zieleń / royal blue / mauve

 

Kolory uzupełniające

szarość / fiolet / granat

 

Kwiaty

tulipan / hiacynt / ciemiernik / amarylis / frezja

 

Pora roku

zima

 

Inspiracje

Mercury Glass

Paisley

łyżwiarstwo

 

 

 

1. Luźne upięcie z długich włosów to jedna z najbardziej pożądanych fryzur przez przyszłe Panny Młode na całym świecie. Taka fryzura sprawdzi się w każdej stylizacji.

2. Najczęściej liście uzupełniają kompozycje z dużą ilością kwiatów, a co powiecie na odwrócenie proporcji? To idealna koncepcja na zimowy ślub, kiedy dostępność kwiatów jest ograniczona i są one znacznie droższe niż w pozostałych porach roku. Liście mają różne odcienie zieleni, kształty i wielkości i można z nich stworzyć niepowtarzalne aranżacje.

3. Zimowy ślub w plenerze? Z takim towarzyszem nie straszny żaden mróz!

4. Motyw Paisley jest idealny na dwukolorowych tkaninach! Srebrzysta szarość genialnie podkreśla zimową stylizację.

5. Dodaj do zimowych zaproszeń gałązki sosny lub świerku i pozwól poczuć gościom magię Waszego ślubu.

6. Tiulowa suknia to idealny wybór na zimowy ślub! Lekkie warstwy tkaniny przywodzą na myśl piękne, łyżwiarskie stroje.

 


zdjęcia: PINTEREST