PRONOVIAS 2022 // Eden Collection 7

by środa, 15 września, 2021PRONOVIAS 2022

Eden Collection

 

 

Wrzesień to tradycyjnie początek pokazów i prezentacji kolekcji na kolejny sezon. Światowy, hiszpański gigant mody ślubnej, czyli legendarny PRONOVIAS, jako jeden z pierwszych zaprezentował swoje najnowsze kolekcje na 2022 rok. Jak zwykle kolekcje są spójne, konsekwentnie utrzymane w założonej linii stylistycznej i obfitują w różnorodne modele dopasowane do zróżnicowanych sylwetek panien młodych. Warto przypomnieć, że to hiszpańska marka, jako pierwsza wprowadziła na świecie linię plus size dostępną w regularnych kolekcjach.

 

 

 

 

Najnowsze dwie kolekcje PRONOVIAS 2022, czyli Oasis i Eden są ciekawym wyłomem w wieloletniej historii marki. Przede wszystkim są to kolekcje dużo prostsze i skromniejsze, niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni od ponad dekady. To niezwykle ciekawe zjawisko, bo o ile Pronovias zawsze zachwycał wyrafinowaną prostotą, o tyle tegoroczna kolekcja Eden wydaje się wręcz ascetyczna.

 

 

Kolekcja Eden kontynuuje klasyczną linię sukni z najbardziej popularnej linii Pronovias, ale w porównaniu z sukniami z poprzednich sezonów są one dużo bardziej proste i mniej ozdobne. Główny nacisk położono na wykończenia koronkami – szczególnie dekoltów na plecach. Królują gładkie tkaniny jak mikado oraz satyna. Kolekcja z pewnością spotka się z uznaniem miłośniczek skromnych i prostych, wręcz architektonicznych sylwetek.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zobaczymy już na początku października podczas New York Bridal Fashion Week.

 

 

REKLAMA

 

JEITA

 

 

JEJU

 

 

KELIMUTU

 

 

KOMODO

 

zdjęcia: materiały prasowe