Bądź piękna i skorzystaj z możliwości medycyny ze SKY CLINIC

by sobota, 28 sierpnia, 2021Nie znam kobiety, która nie miałaby zastrzeżeń do swojego ciała. Większość pań dostrzega mniejsze lub większe mankamenty w swoich ciałach i dąży do ich poprawy lub usunięcia. Możliwości, które oferuje nam współczesna medycyna kosmetyczna są zachwycające i coraz więcej kobiet (ale także mężczyzn) korzysta z dobrodziejstw upiększania urody, niwelowania niedoskonałości i poprawy ciała, co nieodłącznie wpływa także na poprawę psychiki oraz samoocenę.

 

PIĘKNA PANNA MŁODA

 

W dniu ślubu, każda kobieta chciałaby być najpiękniejszą panną młodą. Z nieskazitelną, pozbawioną przebarwień i blizn skórą, gładkim ciałem, gęstymi włosami, jędrnym biustem. Nie ma w tym nic złego i czas skończyć z niesprawiedliwymi stereotypami dotyczącymi tzw. poprawiania urody. Korekta niedoskonałości czy poprawa wyglądu ciała są wyrazem troski o siebie i dbałości o własne samopoczucie. Nikt nie ma prawa oceniać, czy wykonane zabiegi medycyny estetycznej były fanaberią. Dla tysięcy kobiet pozbycie się dręczących ich problemów z własnymi niedoskonałościami jest prawdziwym wybawieniem, a nie spełnieniem kaprysu. Warto o tym pamiętać. I zawsze warto dążyć do tego, aby wszelkimi dostępnymi oraz bezpiecznymi metodami poprawić jakość swojego życia.

Większość zabiegów wymaga kilkukrotnych powtórzeń, często w kilkutygodniowych odstępach czasu, dlatego tak istotne jest, aby zaplanować je z odpowiednim wyprzedzeniem i koniecznie być konsekwentnym w ich stosowaniu. Efekty profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej są trwałe, dlatego nie należy ich traktować jako wydatek, a jako inwestycję we własną urodę, a często i zdrowie.

 

SKY CLINIC

 

Wrocławska klinka SKY CLINIC, która wkrótce otworzy także filię warszawską, to multidyscyplinarny zespół złożony z wybitnych specjalistów – lekarzy chirurgów, dermatologów, ginekologów, a także dyplomowanych kosmetologów. Wieloletnie doświadczenie, liczne nagrody i wyróżnienia oraz certyfikaty potwierdzające umiejętności i jakość świadczenia usług są gwarancją najwyższego poziomu opieki i efektywności oferowanych zabiegów.

 

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY

 

Większość kobiet marzy o gładkiej, zdrowej, jędrnej skórze. To skóra jest wizytówką naszego ciała oraz oznaką zdrowia. Wszelkie jej niedoskonałości, jak przebarwienia, trądzik, blizny, zmarszczki typu kurze łapki, kurzajki i brodawki oraz nadmierne owłosienie spędzają wielu kobietom sen z powiek. Domowe sposoby pozbycia się tych problemów często przynoszą więcej szkód niż pożytku, dlatego warto rozważyć profesjonalne zabiegi korekcyjne, które są nie tylko gwarancją skuteczności i trwałości efektów, ale także są w pełni bezpieczne, przeprowadzone przez lekarzy oraz wyszkolonych specjalistów.

 

Jakie zabiegi poprawiające wygląd skóry oferuje wrocławska klinika SKY CLINIC?

Oto najpopularniejsze problemy estetyczne, którymi kompleksowo zajmą się specjaliści z kliniki.

 

BLIZNY

 

Blizny potrądzikowe oraz blizny, które są następstwem zabiegów, wypadków czy urazów są wyjątkowo dużym problemem. Skupione na twarzy lub innych częściach ciała odbierają pewność i poczucie komfortu. W klinicie SKY CLINIC oferowane są zabiegi laserowego usuwania blizn, które pozwolą wam cieszyć się piękną skórą nie tylko w dniu ślubu.

 

 

 

BRODAWKI I KURZAJKI

 

Nieestetyczne zmiany skórne, występujące pod postacią grudek lub narośli są prawdziwą zmorą! Te jasne i ciemne wykwity pojawiają się na szyi, powiekach, dłoniach, stopach, a nawet w miejscach intymnych. Dzięki nowoczesnym laserom można pozbyć się brodawek w szybki, bezbolesny, nieinwazyjny i trwały sposób.

 

 

 

KURZE ŁAPKI

 

Chociaż nazywane są zmarszczkami od śmiechu, to dla wielu kobiet stanowią problem estetyczny. Zlokalizowane są wokół zewnętrznych kącików oczu, a ich nazwa bierze się z charakterystycznej budowy. Kurze łapki, wraz z upływem lat i utratą jędrności skóry ulegają pogłębieniu i postarzają twarz. W SKY CLINIC znajdziecie kilka metod skutecznego zniwelowania zmarszczek mimicznych, wśród których najpopularniejsze to wypełnienie zmarszczek toksyną botulinową, nici liftingujące i rewitalizujące oraz zabieg Zaffiro (peeling wodny i termolifting). Najnowszą metodą pozbycia się kurzych łapek są zabiegi laserowe, oferowane przez SKY CLINIC.

 

 

 

NADMIERNE OWŁOSIENIE

 

To jeden z najczęstszych i dotykających największą grupę kobiet problem estetyczny. Nadmierne owłosienie ciała – twarzy, nóg, ale także pleców, pośladków czy brzucha sprawia, że kobiety mają ogromne kompleksy i uciekają się do stosowania najprzeróżniejszych metod depilacji. Każda z metod przynosi mniej lub bardziej skuteczne efekty, ale problem odrastających włosków pozostaje niezmiennie ten sam. Maszynką do golenia można osiągnąć szybki, ale krótkotrwały efekt. Poza tym pozbywanie się owłosienia na twarzy za pomocą jednorazowych maszynek wpływa wyłącznie negatywnie na stan skóry, a także przyczynia się do coraz szybszego odrostu,  coraz ciemniejszych i grubszych włosków. Depilacja woskiem na gorąco, pastą cukrową czy depilatorem elektrycznym jest skuteczniejsza, ale bardzo bolesna i wiążąca się często z powikłaniami typu zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosów, czy utrzymujące się długo podrażnienie naskórka.

 

 

 

 

Wybawieniem dla kobiet, które borykają się z tym problemem estetycznym jest użycie laseru w SKY CLINIC, którego skuteczność po prostu wprawia w osłupienie. Już po pierwszej aplikacji światłem widać wyraźne opóźnienie w odrastaniu niechcianego owłosienia. Kolejne zabiegi umacniają efekt, a ich działanie skupione jest na niszczeniu korzenia i cebulki włosa. Zabieg wymaga kilkukrotnego powtórzenia, ale efekt jest wart systematyczności i pieniędzy, bo efekty są zniewalające! Zabieg laserowego usuwania włosów jest bezbolesny, bezpieczny i niezwykle szybki (w zależności od partii ciała zajmuje od 10 do 30 minut). Nie wymaga także specjalnego przygotowania. Niechciane i nieestetyczne owłosienie możecie usunąć z tych partii ciała, które są dla was najbardziej problematyczne. Laser poradzi sobie także z grubymi, ciemnymi, sztywnymi włosami na nogach czy rękach!

 

NADPOTLIWOŚĆ

 

To problem, który w większym stopniu dotyczy mężczyzn, ale także wiele pań boryka się z nadmiernym wydzielaniem potu, co jest całkowicie naturalną czynnością fizjologiczną, ale z przykrymi skutkami zapachowymi i estetycznymi. Na szczęście możesz już spokojnie zapomnieć o koszmarze plam z potu pod pachami na swojej sukni ślubnej lub pod rękawami śnieżnobiałej koszuli pana młodego. Czy pocie ściekającym z czoła, albo mokrych stopach w eleganckich ślubnych sandałkach. Najskuteczniejszą metodą pozbycia się tej przypadłości jest zastosowanie laseroterapii oferowanej w klinice SKY CLINIC.

 

 

 

ROZSTĘPY

 

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu, pośladkach czy udach jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, który wykonywany jest zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Rozstępy są często wynikiem gwałtownej zmiany masy ciała i niestety są to bardzo szpecące blizny, które uniemożliwiają wielu kobietom swobodne eksponowanie ciała np. w kostiumie kąpielowym podczas podróży poślubnej. Zabieg laserowego usuwania rozstępów jest bezbolesny, nieinwazyjny i skuteczny.

 

 

 

MĘSKI PROBLEM

 

Nie ma godziny w programach telewizyjnych, aby nie natknąć się na jedną z wielu reklam szamponów przeciwko łysieniu, siwieniu i wypadaniu włosów. Współczesny świat, zatrucie środowiska, niezdrowa dieta, ale także uwarunkowania genetyczne sprawiają, że ogromna rzesza mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego łysienia. Jest to ogromny problem i kompleks wielu panów, o czym najdobitniej świadczy wspomniana wyżej liczba reklam telewizyjnych reklamujących cudowne środki, po których włosy zaczną rosnąć niczym na głowie Tarzana.

Niska samoocena wynikająca z rzadkich, słabych i cienkich włosów jest dla wielu mężczyzn niezwykle krępująca. Dlatego to wy, kobiety, dziewczyny, narzeczone i przyszłe żony powinnyście wziąć sprawy w swoje ręce i zachęcić swoich ukochanych mężczyzn do skorzystania z dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej i osiągnięć nauki.

 

 

 

 

SKY CLINIC specjalizuje się w różnorodnych zabiegach zapobiegających nadmiernemu wypadaniu włosów. Najskuteczniejszym zabiegiem jest przeszczep włosów, który odbywa się za pomocą certyfikowanego robota medycznego! Inne oferowane zabiegi to leczenie komórkami macierzystymi oraz osoczem bogatobiałkowym.

Każda metoda jest przewidziana dla różnego typu łysienia oraz intensywności utraty włosów. Przed dokonaniem wyboru najlepszej metody leczenia, specjaliści ze SKY CLINIC przeprowadzają kompleksowe badania i wywiad, które mają pomóc w wyborze najskuteczniejszych zabiegów.

 

zdjęcia: materiały prasowe

 

 

Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK 0