Bridelle Style Guide AL FRESCO 4

by poniedziałek, 15 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

vintage

 

Kolory przewodnie

róż / biel / błękit / herbata / żółty

 

Kolory uzupełniające

zieleń / royal blue / mocca

 

Kwiaty

peonia / róża / gardenia / tulipan / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

włoska architektura

kaligrafia

antyki

 

 

 

1. Butonierki dla Pana Młodego i drużbów to miły akcent kwiatowy. Do wybranego kwiatka w butonierce można dodać gałązkę rozmarynu, który nie tylko pięknie wygląda, ale i pachnie.

2. Wysoka instalacja z kwiatów i zieleni to najmodniejsza obecnie forma dekoracji. Wystarczy postawić jedną instalację przed wejście do kościoła lub na salę weselną, a efekt WOW gwarantowany!

3. Kaligrafowane winietki z dodatkiem jedwabnej lub szyfonowej wstążeczki będą nie tylko pięknym dodatkiem dekoracyjnym na stołach weselnych, ale także uroczą pamiątką dla gości.

4. Niskie kompozycje kwiatowe to propozycja na podłużne i wąskie stoły. Takie kompozycje nie będą przesłaniać widoku gości na przeciwko.

5. Papeteria ślubna z motywem akwarelowych rysunków to prawdziwy haute couture poligraficzny.

6. Nieregularny bukiet z długimi wstążkami to idealna opcja do lekkiej, nieco nonszalanckiej stylizacji. Ogromne peonie nadały całej kompozycji zjawiskowy styl.

 


zdjęcia: PINTEREST