Bridelle Style Guide AL FRESCO 3

by poniedziałek, 15 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

AL FRESCO

 

 

Styl uzupełniający

secret garden

 

Kolory przewodnie

szarość / błękit / srebro / niebieski / ecru

 

Kolory uzupełniające

royal blue / zieleń / biel

 

Kwiaty

ostróżka / peonia / naparstnica / dzwonek / łubin

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

tajemniczy ogród

garden party

jedwab

 

 

 

1. Samodzielnie napisane przysięgi ślubne to szalenie modny trend! I jakże osobisty! Warto oprawić przysięgi w pamiątkowe okładki nawiązujące kolorystycznie do palety ślubnej.

2. Na stołach weselnych nie może zabraknąć świec, które nadają niepowtarzalny klimat i intymność w każdym stylu.

3. Dodatek niebieskich kwiatów w bukiecie, to świetne nawiązanie do obowiązkowego elementu coś niebieskiego. Wiecie skąd wzięła się ta tradycja? Błękit to kolor przypisywany Matce Boskiej i dodatek tej barwy ma zapewnić boską ochronę.

4. Trójwymiarowe instalacje z kwiatów są bardzo modne! Piękny szpaler z kwiatów idealnie podkreśli ogrodowy charakter realizacji.

5. Suknia w stylu baletowym z prostym gorsetem i tiulową spódnicą doskonale się sprawdzi na wakacyjnych ślubach.

6. Lakowe pieczęcie jako dodatek do papeterii to elegancki dodatek. Lak dostępny jest w całej gamie kolorów od jasnych pasteli, aż po złoty, srebrny i miedziany.

 


zdjęcia: PINTEREST