Bridelle Style Guide BEACH 1

by poniedziałek, 17 maja, 2021


 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BEACH

 

 

Styl uzupełniający

bohemian

 

Kolory przewodnie

fiolet / turkus / brąz / lawenda / mocca

 

Kolory uzupełniające

pudrowy róż / biel / ecru

 

Kwiaty

róża / peonia / lawenda / storczyk / trawa pampasowa

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Tulum

bohema

suszone trawy

 

 

 

1. Suknia ślubna nie musi być ślubna! Modny w tym sezonie trend na suknie przypominające nocne koszulki wdarł się z impetem do branży ślubnej.

2. Zjawiskowa dekoracja miejsca zaślubin na plaży. Łapacze snów, makrama, trawy w szklanych gąsiorach stworzyły niepowtarzalny klimat niewielkim kosztem. Taka aranżacja sprawdzi się na plaży w Tajlandii (sprawdź ofertę Itaki) czy Meksyku.

3. Dobrze dobrane do stylizacji przyjęcia krzesła mogą zdziałać cuda i być jednym z najważniejszych elementów aranżacji.

4. Wygodne krzesła w stylu lat 70. XX wieku w kąciku chill out to podstawa!

5. Nietypowa i zaskakująca paleta kolorystyczna bukietu, przełamuje naturalne odcienie dekoracji i aranżacji.

6. Lazurowy turkus kredensu stanowił genialny akcent kolorystyczny w aranżacji przestrzeni.

 


zdjęcia: PINTEREST